Letné radosti

7/2010) a 26. 7. sa do stánkov v SR a ČR dostane aj „osmička“.

Zúria horúčavy, kúpaliská sú plné, školáci si užívajú prázdniny, mnohí pracujúci letné dovolenky. V redakcii si čas v tomto období už tradične zadeľujeme tak, aby sme si postupne všetci stihli trochu vydýchnuť, čo však samozrejme nesmie ísť na úkor rytmu vychádzania, ani kvality obsahu tohto periodika.

MUSCLE&FITNESS je totiž, už od roku 1991, jediným vychádzajúcim mesačníkom v tejto tematickej oblasti na teritóriu Česka a Slovenska! K desaťtisícom svojich čitateľov prichádza dvanásťkrát v roku. Teraz už dvadsiaty rok, mesiac čo mesiac prináša informácie o svetovom a domácom dianí, tréningové a stravovacie plány, odborné návody a rady a nevyhnutnú dózu motivácie a inšpirácie pre mužov, ženy a mládež prakticky každého veku.

M&F VÝŽIVA. Je upraveným a doplneným reprintom prvého vydania, ktoré sa už vypredalo, ale stále je oň veľký záujem.

V mene celého tímu M&F vám prajem príjemné leto – popri práci aj veľa zdravého pohybu, aktívneho oddychu a relaxácie!

P. S. Ilustrácie k tomuto blogu som vybral z rodinného archívu. Prednedávnom, po nedeľnom obede nás dcéry podnietili pohľadať diapozitívy zo starých dovoleniek. Na týchto z konca 70. rokov práve učím „nebáť sa vody“ tú staršiu z nich, Mariku. (Janka bola ešte len „na ceste“.) S manželkou sme v ich výchove vyznávali zásadu, že v lete plávanie a v zime lyžovanie patria k základom gramotnosti v oblasti telesnej kultúry. (Rovnako ako celoročne metodika cvičenia v posilovni.)

Kto máte v rodine deti či mladších súrodencov, nájdete si pre ne čas, venujte sa im! Ich letné radosti sa časom stanú vašou celoživotnou radosťou.

podpis_copy.jpg