PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

IFBB Elite PRO a Diamond Cup Milano 2017

|foto: Ronnie.cz, Igor Kopček 

ifbb proCez víkend sa v Miláne uskutočnil premiérový ročník IFBB Elite PRO Milano, ktorý organizovala novovzniknutá IFBB Elite PRO, patriaca pod medzinárodnú federáciu kulturistiky IFBB. V Miláne sa predstavilo 52 profesionálnych pretekárov IFBB Elite PRO v piatich kategóriách: bikini fitness open, bodyfitness open, men´s physique open, kulturistika do 90 kg a kulturistika nad 90 kg.

Do súbojov o tituly zasiahli aj pretekári z Českej republiky. Ondřej Krátký získal bronz v men´s physique, jeho krajan Patrik Herčzík obsadil 5. priečku. Jan Turek pridal bronz v kulturistike nad 90 kg. Marina Mocanu skončila v bikini fitness na štvrtom mieste. 

 

Turek Lada Muzo
3. Jan Turek, 2. Szymon Lada, 1. Michael Muzo.


Marina Mocanu
Marina Mocanu


Ondrej Kratky Milano
Ondřej Krátký


P. Herczik a spol
Viet Doan, Patrik Herčzík, Ondřej Krátký, Denis Shlyk


Diamond Cup Milano 2017

Okrem súťaže profesionálov sa cez víkend v Miláne konal aj Diamond Cup, kde pretekári bojovali o 24 IFBB Elite PRO kariet, určených pre troch najúspešnejších pretekárov v absolútnom poradí každej kategórie.

Slovenka Timea Trajteľová skončila druhá v absolútnom poradí bikini fitness. Zároveň si pripísala aj víťazstvá v bikini fitness do 166 cm a v bikini fitness junioriek. Stanislava Tichá skončila druhá v bodyfitness to 168 cm.

Timea Milano
Timea Trajteľová (uprostred)


ticha 710 
Stanislava Tichá (tretia zľava)


Z reprezentantov ČR zvíťazil Patrik Herčzík v physique mužov do 179 cm a stal sa aj absolútnym víťazom kategórie physique. Viačeslav Arkhierev triumfoval v muscular physique, Michaela Kohutová v physique žien do 163 cm a aj v absolútnom poradí physique žien. David Ulbricht obsadil 2. miesto v klasickej kulturistike nad 180 cm. Paulína Valigurová získala striebro v bikini fitness do 169 cm a pridala aj bronz v bikini fitness junioriek.

Tretie miesto vybojovali aj Tomáš Javůrek v klasickej kulturistike nad 180 cm, Jitka Vorlová v bodyfitness do 168 cm a Ivana Dvořáková v physique žien nad 163 cm.

 Výsledky Diamond Cup Milano 2017