PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Súťaž o lístky na EVLS Expo 2017

Cez víkend 29.-30. septembra sa v Prahe koná EVLS Prague Showdown 2017, súčasťou ktorého sú aj profesionálne súťaže v open bodybuildingu, kulturistike do 212 libier a v bikini. Pre fanúšikov kulturistiky z Čiech a zo Slovenska je to šanca vidieť profesionálov zo svetovej špičky na vlastné oči. Účasť prisľúbil aj tretí z víkendovej Mr. Olympia William Bonac.

Bonac na EVLS
William Bonac


Okrem toho je súčasťou programu aj súťaž amatérov a množstvo sprievodných podujatí (benchpress, streetworkout, mas-wrestling, pole dance...), vrátane Expa, na ktorom sa predstavia výrobcovia doplnkov výživy, fitness oblečenia a vybavenia. Je to dobrá príležitosť dozvedieť sa novinky zo sveta kulturistiky a silových športov. MUSCLE&FITNESS ako mediálny partner podujatia má pre vás 10 vstupeniek: 5 na piatkové Expo + súťaž amatérov a 5 na sobotné expo.

Môžete ich získať, ak správne odpoviete na súťažnú otázku, ktorá znie: kto bol moderátorom profesionálnej súťaže EVLS Prague Showdown 2016?

Správne odpovede posielajte na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. do pondelka, 25. septembra. Nezabudnite uviesť svoje celé meno a kontaktné údaje (adresa, mail, telefón).

Mená výhercov oznámime na našej web stránke a vstupenky si budete môcť prevziať pri vstupe do areálu výstaviska.

evls topka SHW