PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

MMA: novodobý gladiátor Gábor Boráros

Páčia sa vám novodobí gladiátori? Gábor Boráros je jedným z najvýraznejších MMA zápasníkov na Slovensku

Gabor Boraros


Každé vyšportované mužské telo lahodí ženskému oku. Pri „gladiátoroch“, ktorí vstupujú do klientky a vydávajú tam zo seba maximum, niekedy až na hrane bolesti a posledných fyzických síl, to platí dvojnásobne. Predstavíme vám jedného z nich, ktorý za posledné obdobie nenašiel premožiteľa a jeho rany sú skutočne tvrdé. Napriek tomu ide o priateľského „chalana“ s veľkým srdcom – Gábor Boráros.

Gábor sa okrem svojich športových úspechov zviditeľnil aj v úspešnej reality šou Oktagon – výzva. Značka Reebok celosvetovo spolupracuje s najlepšími MMA bojovníkmi, a preto protagonisti tejto šou nie sú výnimkou. Symbol delty, ktorý charakterizuje značku Reebok, si preto možno všimnúť na Gáborovi nielen počas zápasov, ale aj tvrdých tréningov.

Najbližšie sa Gábor predstaví proti kvalitnému brazílskemu súperovi Juniorovi Marquesovi, a to 29. júla na pražskej Štvanici. Fanúšikovia bojových športov si už teraz kupujú lístky, aby videli ako Gábor, jedna z hlavných hviezd galavečera Oktagon 3, znova zapne svoj „beast mode”. Doteraz odstúpili zo zdravotných dôvodov už dvaja možní súperi, a to  Andreas Stahl a Fernando Gonzalez.

KTO JE GÁBOR BORÁROS

Gabor Boraros

NARODENÝ: 4. mája 1992 v Dunajskej Strede

VÝŠKA: 174 cm

HMOTNOSŤ: 86 kg bežná/77 kg zápasová

PREZÝVKA: Kiborg

KLUBY: Octagon Fighting Academy Bratislava a Spartakus Fight Gym Trnava

HMOTNOSTNÁ KATEGÓRIA: prednostne welterová (do 77,1 kg)

BILANCIA: 13 víťazstiev (8 k.o./TKO) a 2 prehry

Pozrite si niekoľko zaujímavých fotiek, ktoré vystihujú Gáborov charakter a vzťah k športu, ktorý je pre neho prioritný. Tu je jeho fotogaléria:

1Gabor Boraros


2Gabor Boraros


Gabor Boraros


590


6Gabor Boraros


8Gabor Boraros