PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Mayweather vs. McGregor: tlačovka v New Yorku

Obaja účastníci augustového boxerského zápasu sa stretli zoči-voči na tlačovej konferencii v New Yorku.

McGregor vs Mayweather


Írsky bojovník Conor McGregor vošiel prvý v bledom norkovom kožuchu, odhaľujúcom holú hruď, v nohaviciach pripomínajúcich pyžamové a v slnečných okuliaroch. Mierne zaostal za imidžom elegána, akým sa v spoločnosti prezentuje. Čakajúcich fanúšikov privítal vyhlásením o tom, ako Mayweathera, ktorý sa už dlhší čas neobjavil v ringu, knockoutuje.

Mayweather vošiel na pódium s írskou vlajkou, ktorú po chvíli odhodil. Borci na seba útočili pohľadmi a poznámkami počas celej tlačovky a v niektorých chvíľach musela zasahovať ochranka.

Záznam z tlačovky

Mayweather chcel demonštrovať vernosť svojej prezývke "money" a vyhodil do vzduchu niekoľko zväzkov bankoviek. McGregor poznamenal, že jeho súper mohol kľudne rozdávať tisíc dolárovky, narážajúc na Mayweatherov rekordný zárobok 100 miliónov za zápas proti Mannymu Pacquaiovi v roku 2015. Tu je pár fotografii z tlačovky od americkej edície M&F.

McGregor

Mayweather irish flag

MayMcG almost fight

McGregor money