PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Večer bojových športov FUSION FIGHT NIGHT 15 v Bratislave

Už 15. júna sa v bratislavskej Hant Aréne uskutoční ďalší galavečer bojových športov pod názvom FUSION FIGHT NIGHT 15. Fusion Fight Night je značka medzinárodnej série podujatí bojových športov, s dôrazom na MMA, K1 a Box. Galavečer s poradovým číslom 15 sa uskutoční symbolicky práve 15. júna.


Počas večera uvidia diváci spolu 11 zápasov (3 zápasy v K1, 3 zápasy v Boxe, 4 zápasy v MMA a jeden zápas ThaiBox).

MMA zápas domáceho Samuela Krištofoviča možno považovať za vrchol večera, keďže tohto borca z bratislavského Chaos Gymu zdobí skvelá bilancia 6:0 .

“PIRÁT”…tak znie prezývka 27 ročného Samuela Krištofoviča a určite by si ju mali zapamätať aj fanúškovia, ktorí sa až tak veľmi nezaujímajú o dianie v MMA scéne, keďže sa jedná o vychádzajúcu športovú hviezdu. Znalci scény naopak predpokladajú, že Pirát sa pod vedením svojho trénera Kamila Cibiňského pripravuje na jeden z najnáročnejších zápasov kariéry, vzhľadom na tlak náročného bratislavského publika očakávajúceho víťazstvo.

Ďalších borcov z domácich klubov, ako napríklad Bratislavská Boxerňa, či Aircraft si predstavíme v najbližších dňoch.

Organizátori sa rozhodli, že všetky zápasy FUSION FIGHT NIGHT 15 sa uskutočnia v ringu. Ring - na rozdiel od momentálne populárnej klietky - umožňuje divákom lepší a čistejší pohľad na dianie zápasov.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke podujatia. Lísky sú k dispozícii na predpredaj.sk

fusion fight night 15 433482