PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

IV. deň ME: SR 4 x zlato vo fitness

|text a foto: ERIK RÉDLI

ifbbV posledný deň Majstrovstiev Európy IFBB 2017 v Santa Susanne získali reprezentantky SR štyri zlaté medaily vo fitness žien, ku ktorým pridali aj ďalšie cenné kovy. Reprezentanti ČR vybojovali jednu striebornú medailu.

Michaela Pavleová získala zlatú medailu vo fitness junioriek do 163 cm. Anna Hepnerová (obe SR) skončila v tej istej kategórii 2. Vo fitness junioriek nad 163 cm zvíťazila ich krajanka Kristína Juricová a Eva Bániková skončila 3. V súboji o celkové prvenstvo v kategórii fitness junioriek zvíťazila Pavleová.

Víťazstvo zopakovala aj v kategórii fitness žien do 163 cm, kde Alexandra Kovalská (SR) skončila tretia. Vo fitness žien nad 163 cm boli prihlásené tie isté pretekárky, ako v kategórii junioriek, preto sa vyhlásilo to isté poradie 1. Juricová, 3. Bániková. Celkové prvenstvo v kategórii fitness žien získala Pavleová. Vo fitness mužov obsadil Ondřej Daňa (ČR) 5. miesto.

Zuzana Kardošová zvíťazila v bikini junioriek do 160 cm. Andrea Neumannová získala bronz v bikini do 164 cm.  Janka Medunová skončila 4. v bikini masters nad 163 cm aj v bikini žien do 166 cm, Erika Tarkuličová (všetky SR) 4. v bikini do 158 cm.

 Adéla Storzerová získala striebro v bikini nad 172 cm. Veronika Zemanová (obe ČR) skončila v bikini do 169 cm 6.

V hodnotení krajín zvíťazilo Slovensko v kategórii juniorov. V kategóriách fitness obsadilo tretiu priečku za prvým Ruskom a druhou Ukrajinou. V kulturistike zvíťazilo Španielsko pred Talianskom a Francúzskom.

FIt jun Hepnerova Pavleova

Fitness junioriek do 163 cm: 2. Hepnerová, 1. Pavleová, 3. Bojadzieva.


WEB Pavleova zostava

Michaela Pavleová


WEB Hepnerova zostava

Anna Hepnerová


fitness nad 163 cm

Fitness junioriek do 163 a žien do 163 cm: 2. Julia Postika, 1. Juricová, 3. Bániková. 


WEB Juricova zostava

Kristína Juricová


Bániková

Eva Bániková


WEB Ilina Pavleova Kovalska

Fitness žien do 163 cm: 2. Anastasia Ilina, 1. Pavleová, 3. Kovalská.


WEB Kovalska zostava

Alexandra Kovalská


WEB Ondrej dana predna

Ondřej Daňa


Kardosova

Zuzana Kardošová


Andrea Neumannova

Andrea Neumannova


Medunova

Janka Medunová


Tarkulicova

Erika Tarkuličová


Storzerova

Adéla Storzerová


Veronika Zemanova

Veronika Zemanová