PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť

II. ročník GP Pepa v mas-wrestlingu

|text: KAMIL SZWARC |foto: PETR WIDENKA

V sobotu 29. 10. 2016 se v rámci Grand Prix Pepa v Opavě odehrál i II. ročník závodu v mas-wrestlingu. Finálové souboje se uskutečnily přímo na pódiu Slezského divadla.

II.GPP společná fotografie

Soutěžilo se v jedné kategorii mužů i žen bez rozdílu vah. Systém zápasů umožnil, aby se potahal každý s každým.

Kvalifikaci mužů vyhrál vítěz prvního ročníku Mikhailo Krasilynets, jenž zvítězil ve všech zápasech. Druhý se umístil Szymon Niemiec, který prohrál jen s Mikhailem a ztratil po jednom bodu v zápase s Rostislavem Bekem a se svým reprezentačním kolegou Robertem Krzyzanowskim.

Třetí místo získal silově disponovaný závodník ze Staňkova Rostislav Bek. Moc nescházelo a mohl být i ve finále. Zápasy, které prohrál, byly vyrovnané až do konce. Čtvrtý skončil Robert Krzyzanowski, jenž měl nejpůsobivější postavu, a na pátém a šestém nováčkové Jan Rojík a Petr Fiala, kteří překázali bojovnost i proti zkušenějším soupeřům.

V soutěži žen se představily dvě závodnice. Vítězkou finálového souboje se stala Natalia Cieślar, když zdolala Paulinu Drobek 2:1.

Ve finále mužů triumfoval letošní bronzový medailista z ME Mikhailo Krasilynets, který zdolal Szymona Niemiece 2:0.

Do konce roku čeká na české mas-wrestlery ještě první mistrovství republiky 18. 12. 2016. Jeho součástí bude i finálové kolo Pražského poháru.

Zveme všechny na zajímavé zápasy a na možnost se potahat s kamarády na mas-wrestlingové lavici, jenž bude pro Vás k dispozici po celé mistrovství vedle závodní plochy.

II.GPP finále muži foto Petr WidenkaFinále kategorie mužů.