PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Mr. Olympia 2016: Výsledky tipovacej súťaže!

logo kopieI tohto roku sa pri príležitosti Olympia Weekendu konala na internetovom portáli M&F ONLINE tradičná tipovacia súťaž. Jej účastníci mali určiť poradie finálovej šestice na Mr. Olympia 2016.

TipovackaLogo kopie


Presné poradie v TOP 6 neuhádol nikto. Spomedzi 538 tipujúcich sme však vybrali dvoch najúspešnejších, ktorí boli k reálnej finálovej zostave 52. ročníka Mr. Olympia relatívne najbližšie. Pomýlili sa totiž len v osobe finalistu na 5. mieste: namiesto Williama Bonaca tipovali Cedrica McMillena, respektíve Dallasa McCarvera. Týmito úspešnými tipujúcimi sú Martin Hreus zo Žiliny a Boris Balint z Košických Oľšian, ktorí získavajú ceny od sponzora tipovacej súťaže, spoločnosti FIT PLUS.

Mimochodom, práve osoba exotického Holanďana ghanského pôvodu Bonaca najviac ovplyvnila predsúťažné odhady väčšiny respondentov tipovačky M&F. Drvivá väčšina s ním totiž do TOP 6 vôbec nerátala... Naopak, čo sa týka osoby víťaza, u väčšiny tipujúcich panovala vzácna zhoda, keď temer všetci považovali za kandidáta na najvyššiu priečku i tohto roku Phila Heatha.

Phil Heath tipovackaPhil HeathWilliam Bonac 3

William Bonac 

 

Reportáž z Olympia Weekendu 2016 vyjde pre printové médiá v najkratšom možnom termíne – už tradične v čísle 11/2016 časopisu MUSCLE&FITNESS.