PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

DO FORMY S M&F 2016: 152 súťažiacich vo finiši!

do fo ilustraceUž 16. ročník našej tradičnej a unikátnej súťaže v zmene postavy za tri mesiace DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2016 je vo finiši: do centrálnej redakcie spoločnej českej a slovenskej edície M&F v Bratislave prišlo do stanoveného termínu 152 poštových zásielok, ktoré spĺňajú všetky podmienky zaradenia do záverečného hodnotenia. Obsahujú vstupné i záverečné údaje, fotodokumentáciu i motivačný dopis účastníkov.

Už teraz môžeme povedať, že z nich máme veľkú radosť, lebo už pri zbežnom pohľade na materiály je zjavné, že vám budeme môcť na stránkach MUSCLE&FITNESS predstaviť i tohto roku zaujímavé osobnosti a pozoruhodné transformácie!

Pri štarte sa do 16. ročníka prihlásilo 619 záujemcov, mužov i žien širokého vekového rozpätia. Vzhľadom na fyzickú i psychickú náročnosť náročnosť 12-týždňovej prípravy, športovej aktivity a diéty je to zhruba obvyklý pomer tých, ktorí to každoročne vydržia. Víťazmi sú teda prakticky všetci, ktorí ukázali motiváciu, prejavili obdivuhodnú vytrvalosť i odvahu prezentovať pred širokou verejnosťou výsledky svojej práce na sebe.

Aký je ďalší postup a časový harmonogram?

V týchto dňoch sa materiály triedia podľa vekových kategórií mužov a žien a cez nadchádzajúci víkend vyberie redakčná porota víťazov 9 kategórií mužov a žien ako aj finalistov (v počtoch závisiacich od úrovne jednotlivých kategórií).

Víťazi kategórií dostanú oznam o radostnej udalosti emailom do pondelka 20. 6., spolu s pozvánkou na stretnutie VÍKEND VÍŤAZOV spojené s kontrolou formy, fotografovaním, rozhovormi pre M&F, web i videá a slávnostným vyhlásením výsledkov.

Akcia sa koná v novom, ojedinelom športovom centre svetovej úrovne X-Bionic Sphere v Šamoríne-Čilistove neďaleko Bratislavy od 1. do 3. 7. 2016. Bude mať bohatý a intenzívny program, opäť za účasti renomovaných čestných hostí z Česka, Slovenska i ďalších krajín sveta (USA, Kanada, Nemecko, Švajčiarsko).

Kompletné výsledky DO FORMY S M&F 2016 i s profilmi víťazov a menoslov všetkých zúčastnených budú v časopise MUSCLE&FITNESS číslo 8/2016.

Ďalšie aktuality a zaujímavosti okolo DO FORMY S M&F budeme prinášať v AKTUÁLNE ONLINE na našom portáli a na sociálnych sieťach v ďalších dňoch.