PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť

Mezinárodní mistrovství ČR naturálů 2016 

|foto: ZDENĚK DRYÁK

csnsV sobotu 4. června 2016 se v Chocni odehrálo 11. Mezinárodní mistrovství České republiky v naturální kulturistice ČSNS. Přinášíme fotografie finalistů.

Výsledky

Bikini fitness junioriek

bik jun 1556
Zleva: 6. Sofia Kořínková, 4. Kateřna Bosmanová, 2. Monika Melčáková, 1. Vanessa Sedliačiková, 3. natálie Hrubá, 5. Martina Velecká.


Bikini fitness do 165 cm

bik do165 1580
6. Alena Šišpelová, 4. Martina Velecká, 2. Natálie Hrubá, 1. Vanessa Sedliačiková, 3. Šárka Čejková, 5. Josefina Oračková.


Bikini fitness nad 165 cm

bik nad 165 cm
6. Denisa Kolčarkova, 4. Barbora Duškova, 2. Jana Vaňková, 1. Monika Melčáková, 3. Michaela Franeová, 5. Denisa Hradcová.


Šport model

sport model 1614
6. Iveta Kováčiková, 4. Šárka Čejková, 2. Petra Slabá, 1. Anna Lacko, 3. Kateřina BOsmanová, 5. Dana Vizvárová.


Fitness figúra

figura 1202 curt
5. Simona Kulková,  3. Dana Dojčanová, 1. Anna Lacko,  2. Petra Slabá, 4. Dana Vizárová, 6. Iveta Jurocová. 


Ms. Physique

MsPhys CR 1231
6. Marta Elmerová, 4. Iveta Juricvá, 2. kateřina Meřínská, 1. Katarína Tomášová, 3. Jana Paraščincová, 5. Dáša Červenková.


Fitness detí (5 - 8 let)

deti1 0927
2. Ela Kostrůnková, 1. Valerie Jordova, 3. Martina Cetkovská.


Fitness detí (9 - 12 let)

deti 2
4. Klára Vokálová, 2. Jana Čižnárová, 1. Kateřina Procházková, 3. Natálie Procházková.


Fitness detí (13 - 15 let)

deti 3
2. Daniela Kohoutová, 1. Andrea Remešová, 3. Jana Kovaříková.


Mr. Physique juniorů

MrPhys jun
 6. Jan Maryško, 4. Ondřej Pekárek, 2. Štepán Polák, 1. Pavel Machů, 3. Radek Sedlák, 5. Štěpán Polák.


Mr. Physique

MrPhys
6. Jan Seidl, 4. Štěpán Polák, 2. Dan Xaver, 1. Marek Lahoda, 3. Bohuslav Puchala, 5. Michal Říha.


Kulturistika juniorů

juniori
6. Samir Al-Aidi, 4. Jan Bartoš, 2. Timur Islami, 1. Richard Soja, 3. Jakun Habán, 5. Martin Bláha.


Kulturistika do 175 cm

do 175 cm
4. Martin Vrbár, 2. Jakub Ziemniok, 1. František Hofman, 3. Richard Soja, 5. Dan Xaver.


Kulturistika do 180 cm

m do 180 cm
6. Ladislav Litva, 4. Jindřich Nesrsta, 2. Miloslav Nermuť, 1. Radek Málek, 3. Přemysl Pekárek, 5. Antonín Téma.


Kulturistika nad 180 cm

m nad 180 cm
3. Martin Wiedermann, 1. Tomáš Ďurán, 3. Lukáš Hrubý, 4. Vladimír Heck.


Kulturistika masters 40 - 50 let

masters I
6. Marek Tomíček, 4. Lukáš Hrubý, 2. David Eichler, 1. Radek Málek, 3. Vladan Zamarský, 5. indřich Nesrstra.


Kulturistika masters nad 50 let

supermasters
4. Luděk Dvořák, 2. Miloslav Hübner, 3. Jaroslav Košinár. Vítěz Gabrie Práczel (chybý na fotografii).


miss sympatie
Miss sympatie Nikola Csivreová.


F. Hofman
Absolutní vítěz v kulturistice František Hofman. 


nej sestava 1628
Nejlepší nejlepší volnou sestavu předvedl Přemysl Pekárek.