Kickboxeri z PAGA GYMU si vybojovali v 3. kole open ligy 10 medailí

Osem členov popradského klubu kickboxu PAGA GYM sa v sobotu 9. 11. 2019 zúčastnilo na treťom kole amatérskej open ligy Slovenského zväzu kickboxu. V ten istý deň sa jeden pretekár zmieňovaného predstavil na športovom galavečere profesionálnych zápasov v boxe a kickboxe na akcii KOK (King of Kings) v Liptov Aréne (Liptovský Mikuláš).

Tretie kolo open ligy Slovenského zväzu kickboxu sa uskutočnilo v prešovskej športovej hale ZŠ Sibírska. Vo veľmi dobre zorganizovanom kole sa z Popradu predstavilo 7 nových tvári v mládežníckych kategóriách (Perla Sýkorová, Laura Mrštinová, Nikolas Hnaš, Alex Orolín, Marek Halčin, Alex Puška  a Martin Horváth) a 1 súťažiaci  v seniorskej kategórii (Richard Murín).
Niektorí súťažiaci sa predstavili vo viacerých kategóriách a aj napriek nedostatku skúseností dokázali získať 5 strieborných a 5 bronzových medailí. PAGA GYM sa v celkovom poradí klubov umiestnil na 12. mieste. Celková účasť na súťaži bola 284 pretekárov z 26 klubov z 3 krajín (SR, Ukrajina, Poľsko).

V Liptov Aréne sa konala akcia pod názvom KOK (King of Kings), kde sa predstavila slovenská špička v boxe a kickboxe. Z popradského PAGA GYMU sa v boxerskom zápase vo váhovej kategórii do 81 kg predstavil Martin Oršuliak a v opačnom rohu ringu stál Štefan Haluš z Prievidze, na ktorého bol Martin tentoraz „prikrátky“  a zápas prehral.