Fitness centrum v srdci Vysokých Tatier: Poďte si zacvičiť do Fitness Hrebienok

„Za oknami“ naše najkrajšie veľhory, výborné prostredie, príjemný personál a možnosť využiť po cvičení wellness. Začína to dobre? Poďte sa s nami pozrieť na zaujímavé fitko, Fitness Hrebienok.

1. Pre tých, ktorí o Fitness Hrebienok ešte nepočuli, povedzte nám o ňom niečo viac.

Naše profesionálne hotelové fitko je jedinečné a takéto fitness centrum nenájdete v širokom okolí v žiadnom hoteli. Skvelé stroje vám dodajú ten správny štart do nového dňa, tréneri vám priblížia tú správnu techniku a pomôžu začať tým správnym smerom. Moderná technológia, ozvučenie a jedinečná poloha je vyhľadávaná nielen klientmi hotela, ale aj obyvateľmi mesta Vysoké Tatry či blízkeho okolia.

2. Aké veľké je toto fitness centrum a čo všetko obsahuje?

Rozloha fitka je 163m2 a počet zariadení ďaleko presahuje počet bežného hotelového fitness. Prístroje, ktoré sú súčasťou fitness centra sú napríklad: Life F itness-S S-Smith Machine, Flat Bench, Multi-Adiustable Bench, Olvmpic Flat Bench, Shoulder Press, bumper kotúče, kettlebell, jednoručné činky alebo obojručné činky rôznych hmotností a kopec ďalších profesionálnych strojov.

fitko, tatry, fitness centrum, vysoké tatry, fit, činky, hrebienok rezort

3. Ako dlho cca trvá, kým takéto fitko vznikne?

Reálne sme sa koncepcii fitness centra venovali viac ako rok. Mali sme šťastie na profesionálneho poradcu a aj majitelia rezortu sú vyznávači zdravého životného štýlu, tak sa koncepcia a smer realizácie určoval ľahko.

Na bežné hotelové fitness, aké sme zvyknutí v hoteloch nájsť, je naše fitko až veľmi profesionálne.

No aj napriek tomu, že sa nachádza v centre Tatranskej prírody je plnohodnotne využívané a veľmi obľúbené. Tým, že sa do realizácie a myšlienky zapojili aj majitelia rezortu, tak samotný výsledok fitness centra je skvelý.

4. Čo by ste odporučili ostatným, ktorí tiež o vlastnom fitku uvažujú?

Aby sa spoľahli na rady profesionálov, lebo skombinovať účelovosť a koncepciu je dosť náročné.

fitko, tatry, fitness centrum, vysoké tatry, fit, činky, hrebienok rezort

5. Ako ďaleko sa nachádza od Hrebienok Rezort?

Fitko je priamo súčasťou jedinečného konceptu apartmánového komplexu HREBIENOK RESORT, ktoré tvorí apartmánový hotel****, obchodné prevádzky, niekoľko skvelých reštaurácií, obchodov, požičovní športových potrieb a hotelových služieb. Medzi nimi aj wellness, relaxačný bazén na terase hotela, masáže a lobby bar s osviežujúcou ponukou nápojov.

6. Kto tvorí vašu klientelu?

Našu klientelu tvoria ubytovaní hostia každého veku, ale aj obyvatelia širokého okolia.

Fitku sme vdýchli dávku profesionality no zároveň hotelového luxusu.

Vstupná recepcia, bezbariérový prístup, starostlivosť o profesionálne zariadenie a zázemie tomu všetkému nasvedčuje. Klientela fitnescentra sú aj úplní začiatočníci ale aj dlhoroční profesionáli, ktorým naše priestory vyhovujú a hodnotia ako nadštandardné fitko.

7. Prečo ste sa rozhodli práve pre LifeFitness a jeho služby, s čím všetkým vám pomáhal Fit Plus?

Poradili nám správny výber profesionálnych prístrojov do samotného priestoru fitka. Preberali sme s nimi účelovosť fitness centra a pomohli nám správne nastaviť stroje. Ich inšpiráciou a odporúčaním sa nám podarilo niečo výnimočne zrealizovať.

fitko, tatry, fitness centrum, vysoké tatry, fit, činky, hrebienok rezort

8. Sú u vás k dispozícii aj tréneri?

Tréneri sú u nás k dispozícii klientom po osobnej objednávke a konzultácii už priamo s nimi. Na výber majú trénerov podľa toho, čo konkrétne chcú svojím odhodlaním a cvičením dosiahnuť.

9. Je niečím vaše fitko odlišné od iných?

Naše fitko je výnimočné určite svojou polohou – nachádzame sa v srdci Tatier v centre Starého Smokovca, koncepciou a možnosťami, ktoré tu dokážete nájsť. Môžete cvičenie skombinovať v prvom rade s pobytom v luxusných apartmánoch, nájsť tu úžasné wellness centrum a masáže. Alebo skvelé jedlo a nápoje v našich reštauráciách so špecifickou kuchyňou regionálnych špecialít. Kombinácia služieb v našom rezorte je jedinečná a preto sme výnimočný.

10. Keby ste mali opísať spoluprácu s tímom Fit Plus pri realizácii vášho fitka, aké by bolo?

Jedným slovom sa to nedá opísať, tak skombinujem niekoľko „skvelá, inšpiratívna a poučná“.

fitko, tatry, fitness centrum, vysoké tatry, fit, činky, hrebienok rezort