Slovensku kvitne výnimočná reprezentantka, Trgová ovládla ďalšiu súťaž: Je to ako nádherný sen!

Od 2.10 sa v Trnave konala súťaž v kulturistike a fitness SAKFST – GRAND PRIX 365 – 2021, ktorá sa odohrala v hoteli Holiday Inn. Podľa informácii Slovenskej asociácie fitnes, kulturistiky a silového trojboja sa do Grand Prix zaregistrovalo viac ako 190 atlétov. Medzi účastníkmi nechýbali známe mená, ale i vychádzajúce hviezdy slovenskej kulturistiky a fitness-u. Nedávno sme pre vás pripravili rozhovor s bikinárkou Natáliou Trgovou, ktorá prestúpila do SAKFST IFBB. Jej skvelá forma jej zaručila víťazstvo v kategórii Bikini Fitness do 169 cm, poraziť sa jej podarilo aj ostatné víťazky v kategórii bikín a napokon sa stala absolútnou víťazkou celého podujatia.

„Je to ako nádherný sen, dávam do toho naozaj všetko.“

„Predtým, som sa zúčastnila na dvoch súťažiach v Liptovskom Mikuláši a v Dolnom Kubíne. Všetky dopadli dopadli nad moje očakávania, keďže na prvej som vyhrala v mojej kategórii bikín do 169 cm. A absolútkou sa mi podarilo stať ako v Kubíne tak i v Trnave a stále som z toho milo prekvapená. Je to ako nádherný sen, dávam do toho naozaj všetko.

Či sú to tréningy, strava, musím to kombinovať s prácou a do toho cestovanie (žije vo Švajčiarsku, na súťaže prichádza na Slovensko). Ak vidíme výsledky, vieme že sa to všetko oplatí a teší nás to (s trénerkou Michaelou Rizekovou). Neviem ani poriadne všetky pocity opísať. Je to tým, že som v takom zhone, ale postupne ich vstrebávam.“

„Stále si uvedomujem, že stále máme na čom pracovať, či v smere pózingu, alebo na postave. Takže na tom makáme rozhodne ďalej. Čo sa týka konkurencie, baby sú naozaj krásne, myslím, že každá robí pre to všetko, aby vyhrala. Nechcem sa síce obzerať po konkurencii, ale my ženské sme také. Mala som len také reakcie, že som krásna a že som motivácia, čo ma vie veľmi potešiť.

Strašne si to vážim, doteraz som ešte neodpísala na všetky správy, keďže je toho veľa. Súťaž bola veľmi dobrá, páčilo sa mi aj prostredie Holiday Inn. Nakoniec by som sa chcela poďakovať federácii SAKFST, Ivetke z Ivetfit Nitra, mojej trénerke Miške Rizekovej, MYA tímu, mala som tam aj Peťu Pántikovú, ktorá ma líčila, ona je „Queen of make-up“, taktiež tatinovi, ktorý ma na súťaži sprevádzal,“ konštatovala Natália Trgová, ktorá sa chystá na súťaž v Dubnici a neskôr v novembri na Majstrovstvá sveta v Španielsku.

V Kategórii Fitness muži v treťom jesennom závode v kulturistike a fitness SAKFST si víťazstvo pripísal Michal Barbier z VTJ Technika, druhé miesto obsadil mnohonásobný svetový šampión v karate Roman Volák a na bronzovej pozícii skončil Ondrej Floch z B-Star-u. Kategóriu Mens Physique do 173 cm ovládol Tomáš Studenič, zaujímavosťou je, že Volák skončil na treťom mieste a pripísal si ďalší úspech na významnom podujatí. Kategóriu do 179 cm ovládol Stanislav Huňady z Power Club Prešov. Kompletné výsledky nájdete na stránke SAKFST.