Pozvánka na ZIMNÝ PREDSÚŤAŽNÝ ZRAZ ŠPORTOVCOV SAFKST

V sobotu 1. februára 2020 sa v priestoroch Jumbo Centra na Masarykovej ulici č. 2 v Košiciach bude konať ZIMNÝ PREDSÚŤAŽNÝ ZRAZ ŠPORTOVCOV pre vetvu fitnes a kulturistiky Slovenskej asociácie fitnes, kulturistiky a silového trojboja.

Slovo má prezident SAFKST Boris Mlsna:

 Dovoľujem si pozvať všetky športovkyne a športovcov SAFKST, ich trénerov, rodinných príslušníkov na ZIMNÝ PREDSÚŤAŽNÝ ZRAZ ŠPORTOVCOV SAFKST 2020, ktorý sa bude konať v sobotu 1. februára 2020 od 12:00 v priestoroch JUMBO CENTRA, Masarykova 2, 04001 Košice.

PODMIENKOU ÚČASTI NA ZRAZE ŠPORTOVCOV SAFKST JE PREDLOŽENIE PLATNÉHO PREUKAZU ČLENA SAFKST SO ZAPLATENÝM ČLENSKÝM POPLATKOM NA ROK 2020.

Poprosím záujemcov, aby si priniesli so sebou aj vyplnenú kartu pretekára, ktorú stiahnete na tomto linku. Na zraze bude prítomný pracovník sekretariátu SAFKST, ktorý rád pomôže vyriešiť všetky náležitosti ohľadom preukazov a členských poplatkov.

Zároveň si dovoľujem pozvať všetkých členov a priaznivcov SAFKST na vyhodnotenie najúspešnejších športovcov našej asociácie – ŠPORTOVEC SAFKST 2020, ktoré sa bude konať tiež v sobotu 1. februára 2020 od 15:00 v priestoroch JUMBO CENTRA, Masarykova 2, 04001 Košice.


Teším sa na stretnutie s Vami.
Boris Mlsna,
prezident SAFKST