Blesková správa! Conor McGregor včera zatknutý

Šokujúca správa obletela v noci, z pondelka na utorok celý svet! Hviezda MMA Conor McGregor bol zatknutý na Miami za výtržnosti a krádež!!!

Čo sa stalo???

Ihneď ako som správu uvidel som začal vyhľadávať informácie o tom, čo sa stalo. Už nejeden krát sme boli svedkami výtržností, ktoré Conor vystrájal. Pripomínam viaceré tlačové konferencie, keď hádzal do súperov fľaše s vodou, slovne ich urážal aj fyzicky napádal. Ale McGregor zatknutý za krádež??? Ako môže človek, ktorý zarába rekordné sumy a patrí medzi najväčšie „celebrity“ spomedzi športovcov kradnúť?

Incident, za ktorý bol McGregor zatknutý sa stal v pondelok pred hotelom na Miami, kde Conor McGregor trávil dovolenku s rodinou a chystá sa na svoj návrat do UFC. V momente keď sa pohyboval okolo hotela si ho začal fotiť okoloidúci mobilom. To McGregora vytočilo, vytrhol mu mobil z ruky a niekoľkokrát po ňom postúpal. Potom si ho zobral a odišiel. Conor nebol zatknutý na mieste, polícia tento incident začala riešiť a zatkli ho až neskôr. Celý incindent sa odohral pred bezpečnostnými kamerami, uvidíme, či na verejnosť prenikne záznam.

Z prúseru do prúseru…

Uvidíme, ako sa bude vyvíjať ďalej McGregorova kariéra. Jeho posledný zápas bol veľmi kontroverzný, aj keď nie celkom (alebo že by práve???) jeho vinou. Odohral sa 18. októbra s Khabib Nurmagomedov a McGregor v ňom prehlal na škrtenie.

Iba nedávno si odpykal trest za výtržníctvo, ktoré doteraz v UFC nemalo obdoby, keď spolu s inými zápasníkmi, avšak priamo na čele zaútočil na autobus s ostatnými bojovníkmi a hodil doň železnú rudlu z parkoviska. Rozbil okno, čím poranil niekoľko fighterov. Za to dostal finančnú pokutu a musel odslúžiť verejnoprospešné práce.

Je možné, že tento incident mu veľmi nepridá, pretože bol stále v podmienke.

Uvidíme ešte „starého – dobrého“ Conora McGregora?

Conor McGregor sa preslávil svojimi KO. S prehľadom ničil každého súpera, ktorý sa mu postavil do cesty, vždy vystupoval sebavedomo, vždy bol kotroverzný ale svoje slová potvrdil aj v ringu. Stal sa miláčikom publika a všetci sa zhodujú, že sa mimoriadne pričinil o popularitu MMA.

Momentálne je však už 5 mesiacov mimo zápasenia v UFC (bol suspendovaný) a musel čeliť trestu Nevadskej športovej komisie. Medzitým sa mu narodil syn a teraz sa opäť namočil do ďalšieho problému.

Odborníci tvrdia, že bude preňho veľmi ťažké vrátiť sa do starých koľají – veď už s Nurmagomedovom zápasil po dvojročnej prestávke (ak nerátame boxerský zápas s Floydom Mayweatherom, v ktorom mimochodom tak isto dostal „na bendžo“).

Zhasína hviezda Conor McGregor? Dúfam, že nie, hoci častokrát v živote, čo rýchlo príde, rýchlo odíde. McGregor mal závratnú kariéru a v krátkom čase sa z málo známeho zápasníka stala celosvetová „celebrita“. Je ťažké udržať takýto veľký tlak a dúfam, že Conor McGregor sa vráti k tomu, čo mu okrem slovného napádania ide najlepšie – zápaseniu. Už mnoho fanúšikov sklamal nie len svojim športovým výkonom ale hlavne správaním…