Výsledky DO FORMY s MUSCLE&FITNESS 2019

Tohtoročná výzva pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoju postavu s MUSCLE&FITNESS je za nami. Bolo inšpiratívne, aj mimoriadne zábavné zdieľať vaše každodenné zážitky z celkovej zmeny životného štýlu, o ktorom je naša súťaž už 19 rokov, prostredníctvom vašich príspevkov vo facebookovej skupine, vašich motivačných listov, aj fotiek na Instagrame. Súťaž DO FORMY je najobľúbenejšou časťou našej práce, na tom sa celý tím zhodneme. Prinášame vám preto výsledky DO FORMY s MUSCLE&FITNESS 2019.

 Výsledky Do Formy s MUSCLE&FITNESS 2019

Do tohtoročného 19. ročníka našej súťaže sa zapojilo 655 zmeny chtivých súťažiacich, pričom naša výzva oslovila 336 mužov a 319 žien. Tento rok bola v štyroch mžských a štyroch ženských kategóriách úspešná takmer štvrtina prihlásených –  72 žien a 84 mužov, teda celkom 156 súťažiacich.

Mená úspešných „doformistov“

Výsledky Do Formy s MUSCLE&FITNESS 2019. 

Ako sa hodnotí?

V prvom rade, víťazom je každý, kto dosiahne trvalú zmenu životného štýlu. To je hlavný zmysel našej súťaže. Víťazstvo v jednotlivých kategóriách je už iba „čerešničkou“ na torte.

Účastníci stretnutia pri príležitosti slávnostného vyhlásenia víťazov kategórií vo vlaňajšom ročníku súťaže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2014: členovia redakčného tímu, úspešní súťažiaci, sponzori a čestní hostia. Tohtoročná slávnosť sa koná 4. 7. 2015 na rovnakom mieste – v hoteli Kormorán v Šamoríne-Čilistove.

Už 19 rokov pre vás organizujeme túto súťaž s nesmiernou radosťou.

Porotcovia sa pri hodnotení jednotlivých premien opäť poriadne potrápili. Najdôležitejším kritériom, keďže vyhlasovateľom je časopis pre kulturistiku a fitness, bola celková výsledná forma, nie rekordný počet zhodených kilogramov, aj keď aj to je, samozrejme, ocenenia hodný výkon.

Hovorí sa „koľko ľudí, toľko názorov“, tak v najbližšom vydaní MUSCLE&FITNESS (06/2019) posúďte sami, či sa ten váš zhoduje s názormi porotcov. Samozrejme očakávame aj kritiku a polemiku, veď každý má svoj pohľad.

Nové tváre aj starí známi

Väčšina súťažiacich sú nováčikovia. Napriek tomu, že sa snažíme účastníkov motivovať k dlhodobej zmene, každému sa môže stať, že sa pod vplyvom životných okolností alebo len nedostatku motivácie dostane po súťaži tam, kde bol na začiatku. Veríme preto, že opakujúci sa súťažiaci tento rok vydržia v životnej zmene a zostanú vo forme.

Po minuloročnom víťazstve sa tento rok Kačíkovci prihlásili opäť, aby posunuli svoju formu ešte ďalej!

Veľmi nás však teší aj to, že napríklad predchádzajúci víťazi, manželia Kačíkovci sa prihlásili opäť aj tento rok, aby sa dostali do ešte lepšej formy ako minulý rok. Veru, vždy je čo zlepšovať a aj keď sa človek dostane do formy, v akej dávno nebol, hľadá ďalšie méty.

Samozrejme, každého radi uvidíme aj budúci – jubilejný 20. ročník našej aj vašej súťaže DO FORMY s MUSCLE&FITNESS.

Zostávame v kontakte

Keďže zdôrazňujeme, že chceme inšpirovať k trvalej zmene, zostávame s vami aj po ukončení oficiálnej časti súťaže. Najbližší kontakt môžete mať s nami a ostatnými účastníkmi súťaže prostredníctvom našej facebookovej skupiny DO FORMY s MUSCLE&FITNESS.

Aktuálne informácie o súťaži nájdete na webe špeciálne venovanom súťaži DO FORMY https://www.doformy.eu

Motiváciu do tréningu, výživy a všetkého, čo zdravý životný štýl obsahuje nájdete v našom časopise MUSCLE&FITNESS, ktorý pre vás robíme už 29 rokov! Objednať si ho môžete tu: https://www.muscle-fitness.sk/obchod/

Celý svet fitness vo vašom počítači alebo mobile sa vám otvorí prostredníctvom nášho webu www.muscle-fitness.sk/cz

Nezabudnite ani na náš YouTube kanál, kde nájdete nielen videá zo súťaže DO FORMY

Kto sú koneční víťazi???

Fotografie víťazov jednotlivých kategórií nájdete v júnovom (červen) vydaní MUSCLE&FITNESS. Slávnostné odovzdávanie cien výhercom bude v hoteli Kormorán v Šamoríne a na spoločnom tréningu v špičkovom športovom komplexe XBionic Sphere sa radi stretneme osobne, vymeníme si nielen tréningové skúsenosti ale aj dojmy z celej súťaže.

Ak ste sa práve o súťaži dozvedeli po prvýkrát, sledujte náš časopis a web a veríme, že vás výsledky tohtoročných súťažiacich namotivujú k prihláseniu sa do ďalšieho ročníka našej súťaže.