Vémola vs. Ragozin. Vémola proti Ragozinovi nenastúpi

Dlhoočakávaný zápas Vémola vs. Ragozin sa v máji (květen) neuskutoční! Karlos „Terminátor“ Vémola doteraz drtil každého súpera, ktorý sa mu postavil do cesty. Od roku 2013 vyhral zo 17 zápasov 16 a posledných 9 zápasov (od roku 2015) po sebe víťazí. Najprv s domácimi borcami – bol hlavným ťahákom organizácie XFN, teraz Oktagon, avšak „Terminátor“ sa už chce zamerať na zahraničných zápasníkov.

Pár zápasov už stihol dohovoriť aj v rámci Russian Cagefighting Championship. Karlos sa však netají, že sa chce dostať opäť do UFC. Zatiaľ to vyzeralo, že nikto a nič ho nemôže zastaviť.

V Russian Cagefighting Championship bol na 8. mája (květen) naplánovaný jeho ďalší zápas, proti ruskému šampiónovi Mikhail Ragozin. Ten porazil Vémolovho predchádzajúceho súpera Aounallah Prince (Vémola vyhral na body 3:0) a fanúšikovia MMA sa nevedeli dočkať ako to dopadne. Dopadlo to zle…

Karlosove vyjadrenie na Instagrame:

„Mrzí mě to … Na zápas s Ragozinem jsem se těšil a věřil, že jej vyhraji. Bohužel došlo k nešťastnému zranění. Doktoři i trenéři mě odmitli pustit. Omlouvam se, ale bohužel i to je mma. Nikoho to nemrzi vic než mě. Zápas mě mohl posunout úplně na jinou úroveň. Nejvíc jsem teď poškodil sebe a a nejvíce se omlouvám svému soupeři, protože se sám na něj připravoval a sám vím jaky to je.“

Kontroverzný ale férový

Karlos vo svojom statuse na Instagrame vyjadril ľútosť z celej situácie. Ospravedlnil sa fanúšikom ale hlavne súperovi, čo je veľmi slušný krok. Je vždy problematické pre všetkých – od organizátorov, zápasníkov, fanúšikov… ak sa zápasy rušia na poslednú chvíľu.

Aj Karlos vie o tom svoje a preto chápe, že je to pre neho samotného aj pre Ragozina nepríjemná situácia.

Karlos „Terminátor“ Vémola: Jak jsem přejel Prince

Fanúšikom Karlosa Vémolu by nemal uniknúť jeho YouTube kanál, kde Karlos ukazuje svoj tréning alebo zákulisie svojho života. Jedno z posledných videí sa týka jeho posledného zápasu s Prince.

Čo bude ďalej „Terminátor“???

Je predčasné teraz špekulovať, čo sa stane. Určite to nie je dobrá správa a aj Karlos je podľa vlastných slov sklamaný. Dúfajme, že jeho zranenie nebude dlhodobé a opäť ho uvidíme na víťaznej dráhe. Určite je teraz otázne, či sa podarí dlhopripravovaný zápas proti Attilovi Véghovi ale hlavne, aký bude ďalší vývoj situácie. Kam sa bude Karlosova zápasová dráha uberať. Bude Vémola opäť zápasiť? Kedy?Podarí sa zápas s Ragozinom preložiť? Nenaruší to „Terminátorovu“ víťaznú šnúru?