Výsledky EVLS Prague Pro Showdown 2018

Aké sú výsledky EVLS Prague Pro Showdown? Kto zvíťazil? Kto získal profi kartu???

Amatéri aj profíci

V sobotu neskoro večer sa skončila veľkolepá show nabitá nie len súťažami v kulturistike a fitness ale aj bohatým sprievodným programom.

Česko a Slovensko reprezentovalo hneď niekoľko súťažiacich v rôznych kategóriách a dosiahli vynikajúce výsledky!

Bodybuilding Pro

V najsledovanejšej kategórii „Bodybuilding Pro“ podľa očakávaí zvíťazil Roelly Winklaar, tento rok brozový na Olympii. Zaujímavosťou je, že po semifinále si pri schádzaní z pódia nešťastne zlomil palec na nohe, napriek tomu nastúpil do finále a zvíťazil.

Na druhom mieste skončil Nathan De Asha, 8. miesto z Olympie a tretí skončil domáci borec Lukáš Osladil. Lukáš zároveň získal špeciálne ocenenie za „najlepšiu voľnú zostavu“ a právom, bolo sa naozaj na čo pozerať. Pekné a jedinečné pózy, ktoré iní kulturisti nerobia, synchronizácia s hudbou aj dráma, to všetko nechýbalo v jeho zostave.

Štvrtý skončil miláčik publika Pavel Beran, ďalší český borec Slavoj Bednár obsadil siedmu priečku. Hneď za ním skončil slovenský Igor Illés, ktorý sa v profi kulturistike pohybuje iba krátko, no vôbec sa nestratil. Potrebuje nabrať ešte skúsenosti a má všetky predpoklady bojovať o medaile medzi najlepšími.

EVLS Prague Pro 2018 foto: Zdeněk Dryák

Bodybuilding 212

V tejto kategórii zvíťazil Angel Calderon zo Španielska, vynikajúci Tomáš Tabačiar skončil druhý, za ním na treťom mieste Samir Troudi zo Švédska. Domáci Vojtěch Koritenský obsadil 5. miesto.

EVLS Prague Pro 2018 foto: Zdeněk Dryák

Men’s Physique

V tejto kategórii sa mimoriadne darilo českým borcom, ktorí obsadili prvé tri umiestnenia. Ondrej Kmošťák zvíťazil pred Miroslavom Juríčkom a Štefanom Filipovičom. Ďalší Čech – Miroslav Priban skončil ôsmy.

EVLS Prague Pro 2018 foto: Zdeněk Dryák

Bikini Pro

V tejto kategórii zvíťazila Priscila Leimbacher zo Švajčiarska, druhá bola Jennifer Ronzitti z USA a Karina Skowronska z UK skončila tretia. Sympatická slovenka Sabina Pleváková obsadila ôsme miesto.

EVLS Prague Pro 2018 foto: Zdeněk Dryák

Kompletné výsledky EVLS Prague Showdown 2018:

EVLS Prague Pro 2018