Víkend v znamení víťazov DO FORMY s MUSCLE&FITNESS

Druhý májový víkend sa v hoteli Kormorán v Šamoríne a blízkom športovom komplexe X-Bionic Sphere konalo slávnostné stretnutie a tréning víťazov 19. ročníka našej súťaže „DO FORMY s MUSCLE&FITNESS“. O úspešných súťažiacich sme vás už informovali v článku na našom webe Výsledky DO FORMY s MUSCLE&FITNESS 2019

Víťazi jednotlivých kategórií na spoločnom tréningu v X-Bionic Sphere v Šamoríne

Víťazi jednotlivých kategórií sa mohli navzájom stretnúť medzi sebou, vymeniť si skúsenosti a zážitky zo súťaže, zároveň stretnúť členov redakcie MUSCLE&FITNESS. Od šéfredaktora Borisa Bárdoša, Petry Šiškovej – marketingovej špecialistky, ktorá bola zároveň organizátorkou celého stretnutia, editorky Ľubky Šulejovej aj Zlatky Klaučovej, online redaktora Borisa Prekopa až po nášho dvorného fotografa Zdeňka Dryáka.

Hosťami boli aj známe osobnosti česko-slovenskej fitness scény – Marta Horáčková – ktorá je zároveň zakladateľkou súťaže, Adrea Fiedlerová, známa trénerka, bývalý profesionálny kulturista Petr Vaniš a Roman Volák, ktorého netreba azda nikomu predstavovať a chodí na tieto stretnutia pravidelne.

Najlepší zo všetkých

Víťazi súťaže DO FORMY s MUSCLE&FITNESS 2019 spolu s redaktormi časopisu a vzácnymi hosťami.

Vybrať víťazov je pre porotu – nás v redakcii – vždy ťažký oriešok. Množstvo premien – veď do tohtoročnej súťaže sa zapojilo až 655 ľudí z čoho do úspešného konca to dotiahlo 156 súťažiacich. Telesné premeny a životné príbehy sú vždy veľmi inšpiratívne a je veľmi náročné vybrať 8 najlepších (4 ženské kategórie a 4 mužské).

Napriek tomu sa nám to na konci podarilo. Začiatočné aj výsledné formy víťazov si môžete pozrieť v nasledujúcom časopise MUSCLE&FITNESS a dúfame, že sa s nami zhodnete, že dosiahli obdivuhodné výsledky.

Veľké a malé hviezdy

Počas celého dňa panovala dobrá atmosféra aj pozitívna energia.

Víťazi súťaže zažiarili ako hviezdy a veríme, že ich úspech bude trvalý. Hlavným poslaním súťaže je zmeniť svoj život natrvalo, nielen na víťazstvo v našej súťaži. V Šamoríne sa mohli stretnúť s ľuďmi, ktorí už žiaria na fitness nebi nejaký ten rok.

Petr Vaniš – významný a jeden z najúspešnejších kulturistov histórie Česko-Slovenska, víťaz Mr. Universe, absolvent niekoľkých súťaží Mr. Olympia a držiteľ mnohých víťazstiev sa podelil nielen o svoje tréningové skúsenosti na spoločnom tréningu v športovom komplexne X-Bionic Sphere, ale aj názormi a skúsenosťami zo svojej bohatej trénerskej a súťažnej kariéry. Na spoločnej besede v hoteli Kormorán sme mali jedinečnú možnosť nahliadnuť do zákulisia vrcholovej kulturistiky bez príkras.

Andrea Fiedlerová pomohla hlavne ženským víťazkám s tréningom a technikou cvičenia. Sama je pretekárkou vo fitness v naturálnej federácii, prevádzkovateľkou fitnesscentra aj dlhoročnou trénerkou, jej rady preto všetky víťazky DO FORMY ocenili.

Roman Volák prišiel vo výbornej forme – nabral viac kíl svalov ako kedykoľvek predtým a svojou pozitívnou energiou prispel k vynikajúcej atmosfére na stretnutí. Navyše aj počas tréningu veľmi aktívne radil každému ohľadne techniky cvičení, ale aj celkového prístupu k zdravému životnému štýlu.

Spoločný tréning a fotenie do MUSCLE&FITNESS

Roman Volák a Boris Prekop

Všetci víťazi absolvovali spoločný tréning s našimi hosťami a počas neho sa konalo fotenie pre náš časopis so Zdeňkom Dryákom, ktorého fotky sú vám iste známe. Pre všetkých to bolo vynikajúce stretnutie, pri ktorom si mohli navzájom vymeniť skúsenosti a názory a ukázať výsledky svojej doterajšej tvdej driny.

Fotenie do časopisu absolvoval každý, čím si súťažiaci opäť rozšírili obzory, čo všetko fitness obnáša. Výsledkom nášho vzájomného stretnutia je teda fantastický pocit víťazstva oslávený s ľuďmi, ktorí sa fitness venujú dlhé roky a majú bohaté skúsenosti. Jednotlivé príbehy víťazov, ktorí museli často prekonať veľké životné prekážky, dokážu motivovať všetkých k ďalšej práci na sebe a svojom tele.

Tréning pod dohľadom skúsených trénerov a fotenie do časopisu MUSCLE&FITNESS je predsa len už iná liga a jedinečný zážitok, ktorý sa nepodarí každému. Všetci sme sa zhodli, že táto akcia patrí medzi tie najobľúbenejšie aktivity, ktoré v rámci nášho časopisu už 19 rokov robíme.

Dobrá nálada a pozitívna energia. Taký bol náš spoločný tréning

20. ročník DO FORMY s MUSCLE&FITNESS pred nami

Je to neuveriteľné, ale naša súťaž ukončila týmto slávnostným stretnutím svoj 19. ročník. Budúci rok nás čaká jubilejný 20.!

Pôjdete do toho s nami? Zúčastníte sa aj vy súťaže, ktorá zmenila životy stoviek, možno už tisícok ľudí? Budete na sebe makať, aby ste sa mohli spolu s nami tešiť z víťazstva v súťaži, ale hlavne samého nad sebou? Dúfame, že áno. Radi vás uvidíme na zozname prihlásených súťažiacich budúci rok.

Víťazi 19. ročníka DO FORMY s MUSCLE&FITNESS pred hotelom Kormorán v Šamoríne. Budete tam o rok stáť vy?