M-ČR mužů, žen, párů a masters (SKFČR)

l foto: ZDENĚK DRYÁK

Kvalitní startovní pole, vděčné a věci znalé publikum i přátelská sportovní atmosféra charakterizovaly letošní dvojdenní zápolení nejvyšší české soutěže SKFČR, jež se ve Žďáru nad Sázavou konala v dnech 28. a 29. dubna.

Poté, co jsme představili medailisté úvodního dne šampionátu, se k M-ČR 2012 vracíme snímky těch nejlepších z nedělního klání.

Kompletní reportáž z M-ČR 2012 mužů, žen párů a masters přinese časopis MUSCLE&FITNESS.

 

VÝSLEDKY

p.

č.

jméno

klub / stát

nar.

výš.

 

Bodyfitness ženy do 160 cm  

1.

27

Veronika Zubačová

Hard Core Gym Františkovy Lázně

 

   

2.

23

Iveta Munduchová

Fitness Factory Jihlava

 

   

3.

35

Barbora Kosinová

Akademie Ronnie.cz

 

   

4.

71

Miroslava Kalábová

Fitness Factory Jihlava

 

   

             

Bodyfitness ženy do 164 cm  

1.

18

Pavlína Tejklová

MD Fitness Lanškroun

 

   

2.

17

Milena Koudelková

Fitnesscentrum Dobříš

 

   

3.

45

Jitka Šnerchová

Caesar Fitness Nový Jičín

 

   

4.

89

Simona Mročková

SK Quatro fitness Ostrava

 

   

5.

46

Lucie Demčáková

Fitness Factory Jihlava

 

   

6.

32

Jaroslava Brzáková

Cardiofitness II.

 

   

             

Bodyfitness ženy nad 164 cm  

1.

24

Michaela Růžičková

OS Wellness 2000 Vyškov

 

   

2.

92

Eva Vomáčková

TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy

 

   

3.

79

Denisa Šťastná

Fitpeople Jihlava

 

   

4.

16

Monika Musilová

TJ Tesla Brno

 

   

5.

159

Šárka Pícková

Akademie Ronnie.cz

 

   

6.

66

Aneta Pokorná

Fitness Factory Jihlava

 

   

7.

2

Gabriela Gabrielová

Sportcentrum Cheb

 

   

8.

20

Eva Vlachová

Mega Fitness Praha

 

   

9.

 

Eva Konůpková

Fitness Factory Jihlava

 

   

10.

 

Jitka Čtvrtečková

Sport centrum Topas Neratovice

 

   

             

Bodyfitness ženy masters nad 35 let  

1.

92

Eva Vomáčková

TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy

 

   

2.

17

Milena Koudelková

Fitnesscentrum Dobříš

 

   

3.

73

Maryla Kubiena

Profi Fitness Jurys Český Těšín

 

   

4.

32

Jaroslava Brzáková

Cardiofitness II.

 

   

             

Bodyfitness ženy – absolutní vítězka  

1.

24

Michaela Růžičková

OS Wellness 2000 Vyškov

 

   

             

Fitness ženy  

1.

75

Jitka Raclavská

M.D. Posilovna Brno

 

   

2.

79

Denisa Šťastná

Fitpeople Jihlava

 

   

             

Fitness muži  

1.

39

Lukáš Špaček

FC KARO Slavia Havířov

 

   

2.

84

Ondřej Ságner

Fitness Factory Jihlava

 

   

3.

43

Tomáš Murčo

FC KARO Slavia Havířov

 

   

             

Kulturistika ženy  

1.

162

Lenka Mrkvová

Fitcentrum Dragon

 

   

2.

61

Lucie Limbrunnerová

Fitnesscentrum Duna Děčín

 

   

3.

160

Eva Horňáková

V.I.P. GYM České Budějovice

 

   

4.

52

Ludmila Šircová

Fitness Club TJ Agro Kolín

 

   

             

Kulturistika ženy masters  

1.

61

Lucie Limbrunnerová

Fitnesscentrum Duna Děčín

 

   

2.

157

Kateřina Sovová

Gym Blue Sun

 

   

3.

160

Eva Horňáková

V.I.P. GYM České Budějovice

 

   

             

Kulturistika smíšené páry  

 

 

Pavlína Tejklová a Tomáš Hlava

MD Fitness Lanškroun

 

   

             

Bikiny ženy do 168 cm  

1.

8

Jana Gruberová

Fitness Factory Jihlava

1974

164  

2.

135

Veronika Lasíková

SK PEPA Opava

1982

165  

3.

3

Beata Dohnanská

FC KARO Slavia Havířov

1988

168  

4.

72

Julie Wohanková

Hit Fitness Flora Praha

1980

164  

5.

142

Michaela Masslová

InCore Fitness Brno

1990

163  

6.

11

Kateřina Číhalová

Fitness Factory Jihlava

1985

163  

 

124

Zlatka Stejskalová

MD Fitness Lanškroun

1981

167  

 

87

Eva Nutilová

Profi Gym Středokluky

1975

165  

 

127

Vendula Kůlková

Fitness Factory Jihlava

1986

165  

 

78

Sára Sluková

Best Fitness Žďár nad Sázavou

1981

163  

             

Bikiny ženy nad 168 cm  

1.

80

Vladimíra Krásová

BBC Praha

1986

173  

2.

103

Valeriya Peršina

Delta Fitness Praha

1985

168  

3.

82

Radka Prášková

Fitness Meteor Třemošná

1984

172  

4.

96

Anna Schmidtová

Fitness Factory Jihlava

1991

177  

5.

102

Petra Kolářová

Fitcentrum R5 Praha

1982

173  

             

Bikiny ženy – absolutní vítězka  

1.

80

Vladimíra Krásová

BBC Praha

1986

173  

             

Klasická kulturistika muži do 180 cm

1.

1

Bohumil Štěpánek

Fit centrum D & K Červený Kostelec

 

 

 

2.

15

Marcel Branda

Akademie Ronnie.cz

 

 

 

3.

63

Roman Hudeczek

Bodyland Ostrava

 

 

 

4.

25

Pavel Bartoníček

Fitness sport klub Kadaň

 

 

 

5.

4

Luděk Jiráček

PeVan Gym Team Sedlčany

 

 

 

6.

50

Petr Kadlec

Fitness 3000 Brno

 

 

 

7.

 

Petr Mohyla

SK Radoch Ostrava Poruba

 

 

 

             

Klasická kulturistika muži nad 180 cm

1.

30

Boris Orava

Fitness Korzo Šumperk

 

 

 

2.

22

Tomáš Hlava

MD Fitness Lanškroun

 

 

 

3.

94

Petr Bahník

Best Fitness Žďár nad Sázavou

 

 

 

4.

33.

Josef Čamra

Akademie Ronnie.cz

 

 

 

5.

49

Tomáš Chudoba

Fit klub Ludvík

 

 

 

6.

34

Stanislav Man

Cardiofitness II.

 

 

 

7.

90

Michal Švestka

MD Fitness Lanškroun

 

 

 

             

Kulturistika masters muži 40 – 50 let – do 80 kg  

1.

163

Petr Havlík

TJ Slovan Moravská Třebová

 

   

2.

25

Pavel Bartoníček

Fitness sport klub Kadaň

 

   

3.

168

Petr Kukal

Fitness Club TJ Agro Kolín

 

   

             

Kulturistika masters muži 40 – 50 let – nad 80 kg  

1.

28

Jiří Schäfer

Fit klub Ludvík

 

   

2.

31

Jiří Chládek

MD Fitness Lanškroun

 

   

3.

169

Richard Kobr

TJ Lokomotiva Beroun

 

   

4.

167

Rudolf Wolny

TJ TŽ Třinec

 

   

5.

6

Michal Sedláček

TJ Lokomotiva Beroun

 

   

             

Kulturistika masters muži 50 – 60 let  

1.

158

Josef Hrubý

ASK Blansko

 

   

2.

154

Blahoslav Dohnal

Fitness Club TJ Agro Kolín

 

   

3.

60

Ladislav Thun

Kulturistika a bodyfitness Lanškroun

 

   

4.

53

Kamil Vodecký

SK Správní chlapi Hlučín

 

   

5.

47

Slavomír Titěra

Fit Club Wendy Liběchov

 

   

             

Kulturistika masters muži nad 60 let  

1.

44

Milan Bodlák

FC Aura Plzeň

 

   

2.

21

Vladimír Dostál

Extrifit Gym Rumburk

 

   

3.

19

Jaroslav Kokeš

FSC Kadaň

 

   

4.

152

Jiří Faflík

FC SKP Ústí nad Labem

 

   

             

Kulturistika masters – absolutní vítěz  

1.

28

Jiří Schäfer

Fit klub Ludvík

 

   

             

Kulturistika muži do 67,5 kg  

1.

163

Petr Havlík

TJ Slovan Moravská Třebová

 

   

2.

26

Michal Volf

Fit Joh Svitavy

 

   

3.

69

Martin Kurka

SK PEPA centrum Opava

 

   

4.

43

Tomáš Murčo

FC KARO Slavia Havířov

 

   

             

Kulturistika muži do 75 kg  

1.

155

Miloš Růžička

SK Morava Kroměříž

 

   

2.

158

Josef Hrubý

ASK Blansko

 

   

3.

36

Patrik Horský

PeVan Gym Team Sedlčany

 

   

4.

170

Michal Šáda

Fitnesscentrum Dobříš

 

   

5.

65

Luboš Chmelenský

Fitness Hard Core Praha

 

   

6.

77

Luboš Kuběnka

MD Fitness Lanškroun

 

   

7.

 

Marek Škodák

Fitness Centrum Iva Orlová

 

   

             

Kulturistika muži do 82,5 kg  

1.

62

René Gorol

Bodyland Ostrava

 

   

2.

48

Jakub Antalík

Survival Team

 

   

3.

38

Aleš Zelinka

Fit klub Ludvík

 

   

4.

29

Josef Kadeřábek

Extrifit Gym Rumburk

 

   

5.

166

Josef Kašpar

FC Aura Plzeň

 

   

6.

54

Martin Novotný

Urtica Kopřivnice

 

   

 

 

Milan Bodlák

FC Aura Plzeň

 

   

 

 

Jiří Holásek

Metal Gym Moravská Třebová

 

   

 

 

Miroslav Trnečka

Metal Gym Moravská Třebová

 

   

             

Kulturistika muži do 90 kg  

1.

28

Jiří Schäfer

Fit klub Ludvík

 

   

2.

37

Jan Machač

TJ Valašské Meziříčí

 

   

3.

64

Michal Trykar

FC Aura Plzeň

 

   

4.

161

Michal Kičák

Hard Core Františkovy Lázně

 

   

5.

40

Rudolf Pinkas

Fitness U Pešků Liberec

 

   

6.

31

Jiří Chládek

MD Fitness Lanškroun

 

   

 

 

Rostislav Čech

TJ Spartak Třebíč

 

   

             

Kulturistika muži nad 90 kg  

1.

165

Martin Polák

SK Quatro Fitness Ostrava

 

   

2.

41

David Frýba

Posilovna SA Jičín

 

   

3.

67

Jakub Caha

SC KAZE Telč

 

   

4.

58

Lukáš Hnátko

Posilovna SA Jičín

 

   

5.

97

Jan Navrátil

MD Fitness Lanškroun

 

   

6.

59

Radim Kučera

Fitcentrum R5 Praha

 

   

 

 

Richard Kobr

Lokomotiva Beroun

 

   

             

Kulturistika muži – absolutní vítěz  

1.

30

Boris Orava

Fitness Korzo Šumperk

 

   

 

 

body_do160_copy.jpg

Bodyfitness ženy do 160 cm (zleva): 2. Munduchová, 1. Zubačová, 3. Kosinová.

 

body_do164_copy.jpg 

Bodyfitness ženy do 164 cm: 2. Koudelková, 1. Tejklová, 3. Šnerchová.

 

body_nad164_copy.jpg 

Bodyfitness ženy nad 164 cm: 2. Vomáčková, 1. Růžičková, 3. Šťastná.

 

body_mast_copy.jpg 

Bodyfitness ženy masters nad 35 let: 2. Koudelková, 1. Vomáčková, 3. Kubiena.

 

body_o_absolutku_copy.jpg 

Souboj o absolutní prvenství v bodyfitness: Tejklová, Růžičková, Zubačová, Vomáčková.

 

ruzickova_absolutni_copy.jpg 

Absolutní vítězkou v bodyfitness se stala Michaela Růžičková.

 

kulturistika_zeny_copy.jpg 

Kulturistika ženy: 2. Limbrunnerová, 1. Mrkvová, 3. Horňáková.

 

kulturistika_zeny_masters_copy.jpg 

Kulturistika ženy masters: 2. Sovová, 1. Limbrunnerová, 3. Horňáková.

 

kulturistika_pary_copy.jpg 

Kulturistika – smíšené páry: Tejklová a Hlava.

 

bikini_do168_copy.jpg 

Bikini fitness ženy do 168 cm: 2. Lasíková, 1. Gruberová, 3. Dohnanská.

 

bikini_nad168_copy.jpg 

Bikini fitness ženy nad 168 cm: 2. Peršina, 1. Krásová (posléze i absolutní vítězka bikini fitess žen), 3. Prášková.

 

klasici_180_copy.jpg 

Klasická kulturistika muži do 180 cm: 2. Branda, 1. B. Štěpánek, 3. Hudeczek.

 

klasici_nad180_copy.jpg 

Klasická kulturistika muži nad 180 cm: 2. Hlava, 1. Orava, 3. Bahník.

 

kulturisti_675_copy.jpg 

Kulturistika muži do 67,5 kg: 2. Volf, 1. P. Havlík, 3. Kurka.

 

kulturisti_75_copy.jpg 

Kulturistika muži do 75 kg: 2. Hrubý, 1. Růžička, 3. Horský.

 

kulturisti_825_copy.jpg 

Kulturistika muži do 82,5 kg: 2. Antalík, 1. Gorol, 3. Zelinka.

 

kulturisti_90_copy.jpg 

Kulturistika muži do 90 kg: 2. Machač, 1. Schäfer, 3. Trykar.

 

kulturisti_nad90_copy.jpg 

Kulturistika muži nad 90 kg: 2. Frýba, 1. Polák, 3. Caha.

 

muzi_absolutka1_copy.jpg

muzi_absolutka2_copy.jpg

muzi_absolutka3_copy.jpg 

Souboj o absolutní prvenství v kulturistických kategoriích: B. Štěpánek, Schäfer, Orava, Gorol, Růžička, P. Havlík, Polák.

 

orava_absolutni_copy.jpg 

Absolutního vítěze zápolení kulturistů Borise Oravu vyhlašují ředitel soutěže Vladimír Pajič (vlevo) a hlavní rozhodčí Vjačeslav Vinogradov.

 

cinovnici_7559_copy.jpg 

Činovnici soutěže s absolutním vítězem Borisem Oravou.