San Marino Pro 2017

|foto: TEAM-ANDRO

septembrovej roztržke medzi IFBB a americkou NPC. Víťazi jednotlivých kategórií si zabezpečili právo štartu na Olympia Weekende 2018. V San Marine sa predstavili aj reprezentantky Slovenska.

V kulturistike mužov zvíťazil Američan Cedric McMillan pred Hadim Choopanom z Iránu. Tretí bol ďalší Američan Brandon Curry. V classic physique zvíťazil Stanislas DeLongeaux z USA, v physique mužov Billyrose Femi z Veľkej Británie.

Vo figure žien skončila na prvom mieste Talianka Zulema Duran pred Jessicou Reyes Padilla z Portorika a Ellen Elizabeth Berg z Nórska. Slovenka Adela Ondrejovičová obsadila v dvadsaťdva člennom štartovom poli 5. priečku. Jej krajanka Lucia Košecká skončila deviata. Slovenka reprezentujúca Austráliu Silvia Kovácsová obsadila ex aequo šestnástu priečku. V bikini fitness zvíťazila Kim Hayeun z Južnej Kórei. Sabína Pleváková (SR) obsadila štvrtú priečku spomedzi šestnástich pretekárok.

Olympia Amateur San Marino 2017 

V San Marine sa konala aj Olympia Amateur San Marino 2017, kde štartovali aj dvaja slovenskí zástupcovia. Patrik Valach zvíťazil v kulturistike juniorov. Michal Zaukolec obsadil 12. priečku v classic physique nad 178 cm.

Z reprezentantov Českej republiky Lenka Ferenčuková zvíťazila v physique žien do 165 cm.

 

Výsledky San Marino Pro 

Kulturistika open 

Cedric McMillanCedric McMillan 2
Cedric McMillan

Hadi ChoopanHadi Choopan back

Hadi Choopan

Brandon CurryBrandon Curry back

Brandon Curry

 Classic physique

Stanislas DeLong
Stanislas DeLongeaux

Physique muži

Billyrose Femi
Billyrose Femi

 Figure 

Zulema Duran

Zulema Duran

Adela Ondrejovicova

Adela Ondrejovičová

 Bikini fitness

Kim Hayeun
Kim Hayeun

Sabina Plevakova

Sabína Pleváková

Follow @MF_CzechSlovak