Pozvánka na ŠPORTFESTIVAL do Trenčína

Na výstavisku Expo center v Trenčíne sa v sobotu 16. novembra 2019 od 10.00 hod. uskutoční vrcholná akcia vybraných druhov neolympijských športov na Slovensku – multišportové podujatie ŠPORTFESTIVAL.
V poradí deviaty ročník opäť organizuje Slovenská asociácia silných mužov s Konfederáciou športových zväzov a po druhýkrát i Slovenský olympijský tím. Ten bude mať i v tomto roku na podujatí svoj prezentačný stánok.

Čo všetko v sobotu 16. 11. uvidíte na trenčianskom výstavisku?
Hlavným bodom programu budú tradične strongmani a bojové športy.

V pavilóne 1 na poschodí dostane priestor premiéra medzinárodnej súťaže Mažoretka Športfestivalu. V prestávkach vystúpia fitness deti a spoločenskí i rock´n roll tanečníci.
V pavilóne 1 na prízemí budú ukážky historickej streľby, biliardu a vyskúšať si môžete aj umelý ľad, ktorý pripraví Bándy hokej.

V pavilóne 7 si fanúšikovia silových športov môžu prísť vychutnať podujatie silákov v kategórii do 90 a 105 kg. Na pretekoch sa môže zúčastniť každý, kto splní váhový limit. Moderátorom akcie bude Róbert Kreana. Pretekár, ktorý chce súťažiť, musí poslať prihlášku na sekretar@slovakstrongman.sk s predmetom správy EXPO 2019. Prihláška je nezáväzná, ide iba o prehľadný počet pre organizátora podujatia. Začiatok U90kg je o 10:30 hod. v pavilóne 7; U105kg o 12:00 hod. v pavilóne 7; vyhodnotenie o 14:00 hod. v pavilóne 7.
Generálnymi partnermi súťaží strongmanov sú spoločnosti UNIPID Trenčín a BYTAS Trenčín.
Okrem silákov uvidíte v pavilóne 7 i taekwondo a môžete si zastrieľať z luku v lukostreleckom stánku.

V pavilónoch 5 a 6 sú pripravené prezentácie športov parkour od zoskupenia Born to trick, šípky, kolo muay thai ligy od Victory Gym Trenčín, alebo rope skipping (skákanie na švihadlách). Novinkami bude golf, petang a boccia. Stánky s doplnkami výživy pre športovcov si pripravia spoločnosti Kompava, Victory Sport a ďalšie.

Na výstavisku Expo Center Trenčín na vás v sobotu 16. 11. 2019 od 10. 00 hod. čaká zaujímavý a bohatý program. Vstupné na podujatie je 5€ a platí sa priamo na mieste. Pre akékoľvek informácie volajte na telefónne číslo +421944 220 311.