MS vo fitness IFBB: predpredaj vstupeniek + priamy prenos + reprezentačný výber SR

Majstrovstvá sveta vo fitness IFBB 2019

V dňoch 30. novembra (sobota) až 1. decembra (nedeľa) sa v Bratislave v HANT/Eurovia Aréne uskutočnia Majstrovstvá sveta vo fitness IFBB. Na pódiu tak dostane príležitosť medzinárodná špička v kompletnom repertoári ženských kategórií, patriacich do portfólia medzinárodnej federácie kulturistiky a fitness IFBB.

Muži sa na pódiu predstavia v jednej OPEN kategórii fitness a takisto spoločne so súťažnými partnerkami v kategórii kulturistika zmiešaných párov.
Pokiaľ ste fanúšikmi športovej ženskej krásy a atraktívnych a náročných pohybových kreácií svetovej úrovne, rozhodne by ste si svetový šampionát nemali nechať ujsť. Bude sa na čo pozerať.

Predpredaj vstupeniek zabezpečuje portál PREDPREDAJ.SK.

Predbežný zoznam reprezentantov Slovenska
Ako usporiadateľská krajina postaví Slovensko silný reprezentačný tím. Kto z úspešných členov SAFKST by sa na MS v Bratislave mal predstaviť?

fitness : Pavleová, Ondrušková, Lehotská, Holbová, Juricová, Wildová, Zavadzanová, Suchomelová sa šampionátu pre zranenie nezúčastní
fitness mužov : Barbier
bikini fitness: Kardošová, Graňáková, Kanuščáková, Klimasová, Slušná, Hostačná, Vieriková, Subotič, Stachová, Medžová, Zaukolecová, Fujaszová, N. Remiášová, Melišková, Pančušková
bodyfitness: Masaryková, Makšiová, Sečanská, Hlaváčková, Poprocká, Božíková, Voleková
wellness fitness: Jašková, Nemcová
zmiešané páry: Masaryková – Tatarka, Poprocká – Sagan, Pavleová – Gaál, Božíková – Pečeňa, Sečanská – Barbier

Potrebujete viac informácii o majstrovstvách sveta vo fitness IFBB?Security Powerred by Secour.com group Call.me

Viac informácii o blížiacom sa MS vo fitness – vrátane predbežného programu (športové zápolenia sa začínajú po oba dni o 9.00 dopoludnia – nájdete v inšpekčnom reporte IFBB.

Presný program svetového šampionátu bude známy až po piatkovej prezentácii.

Priamy prenos prenos z MS zabezpečí spoločnosť securCom na webovom serveri www.call.me.

Do pozornosti dávame i reklamný videoklip, z ktorého zábery boli nasnímané počas tohtoročného AMIX Patriot Fitness Weekendu vo Vranove nad Topľou.

CALL.ME-Banner-MS-2019-IFBB-LPUS