IFBB Elite PRO a Diamond Cup Milano 2017

|foto: Ronnie.cz, Igor Kopček 

Turek Lada Muzo
3. Jan Turek, 2. Szymon Lada, 1. Michael Muzo.

Marina Mocanu

Marina Mocanu

Ondrej Kratky Milano
Ondřej Krátký

P. Herczik a spol
Viet Doan, Patrik Herčzík, Ondřej Krátký, Denis Shlyk

Diamond Cup Milano 2017

Okrem súťaže profesionálov sa cez víkend v Miláne konal aj Diamond Cup, kde pretekári bojovali o 24 IFBB Elite PRO kariet, určených pre troch najúspešnejších pretekárov v absolútnom poradí každej kategórie.

Slovenka Timea Trajteľová skončila druhá v absolútnom poradí bikini fitness. Zároveň si pripísala aj víťazstvá v bikini fitness do 166 cm a v bikini fitness junioriek. Stanislava Tichá skončila druhá v bodyfitness to 168 cm.

Timea Milano
Timea Trajteľová (uprostred)

ticha 710
Stanislava Tichá (tretia zľava)

Z reprezentantov ČR zvíťazil Patrik Herčzík v physique mužov do 179 cm a stal sa aj absolútnym víťazom kategórie physique. Viačeslav Arkhierev triumfoval v muscular physique, Michaela Kohutová v physique žien do 163 cm a aj v absolútnom poradí physique žien. David Ulbricht obsadil 2. miesto v klasickej kulturistike nad 180 cm. Paulína Valigurová získala striebro v bikini fitness do 169 cm a pridala aj bronz v bikini fitness junioriek.

Tretie miesto vybojovali aj Tomáš Javůrek v klasickej kulturistike nad 180 cm, Jitka Vorlová v bodyfitness do 168 cm a Ivana Dvořáková v physique žien nad 163 cm.

 Výsledky Diamond Cup Milano 2017