HĽADÁTE TRÉNERA? JE TU PRE VÁS WORKOUTIC!

ONLINE SYSTÉM WORKOUTIC – VÁŠ OSOBNÝ TRÉNER!
Tvorcom online tréningového systému WORKOUTIC (workoutic.com) je špičkový slovenský kulturista Štefan Havlík, 5-násobný majster Európy, majster sveta IFBB a v súčasnosti držiteľ licencie IFBB Professional League. Práve Štefan so svojím tímom odborníkov na oblasť metodiky posilňovania a športovej výživy stojí za komplexným poradenstvom, ktoré systém Workoutic poskytuje. Môžete ho využiť aj vy!

ČO JE TO WORKOUTIC?

Štefan Havlík, tvorca tréningového systému WORKOUTIC

Vezmite si príklad osobného tréningového a výživového poradcu. Prídete k nemu, on vám kladie množstvo otázok a robí si poznámky. Zaplatíte 30–50 eur a o niekoľko dní dostanete svoj plán na mieru.

A teraz si predstavte inú možnosť. Vypísanie vstupného formulára zaberie 5 minút. Váš osobný a na mieru vypracovaný fitness program získate okamžite a len za zlomok bežnej ceny!

Workoutic (workoutic.com) je online systém, ktorý dokáže personalizovať tréningové a stravovacie plány v závislosti od cieľa, osobných údajov a kondície daného človeka. Workoutic zohľadňuje veľké množstvo vstupných údajov a v tomto je jedinečný. Systém poskytuje riešenia pre všetky výkonnostné úrovne – od úplného začiatočníka až po profesionála – a zároveň berie do úvahy individualitu každého človeka.

Dobrou správou pre našich čitateľov je, že všetci účastníci transformačnej súťaže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2020 (do aktuálneho ročníka sa dá prihlásiť do 19. 1. 2020 na www.doformy.eu) budú môcť počas troch mesiacov jej trvania využívať komplexné poradenstvo systému WORKOUTIC zdarma. K dispozícii im bude tzv. GOLD členstvo. 

 

AKO WORKOUTIC FUNGUJE? 

Nastavíte si cieľ. Napríklad, kedy ráno vstávate a kedy chcete trénovať. Program presne vyberie potraviny, určí ich množstvo a čas jedla, vyberie tréningovú šablónu, vhodné cviky a určí, koľko sérií a opakovaní máte odcvičiť. Znie to jednoducho, ale my sme s Workouticom oveľa ďalej. Automatizovaný systém pracuje s mnohými vstupnými údajmi a následne ich zohľadňuje vo vygenerovanom pláne.

Všetky údaje, ktoré užívateľ vypisuje vo vstupnom formulári, sú dôležité:

Pohlavie Ovplyvňuje výpočet celkového metabolizmu a výber tréningovej šablóny.
Dátum narodenia Ovplyvňuje výpočet celkového metabolizmu.
Výška užívateľa Ovplyvňuje výpočet celkového metabolizmu.
Hmotnosť užívateľa Ovplyvňuje výpočet celkového metabolizmu.
Cieľ Ovplyvňuje výpočet celkového metabolizmu, pomer nutričných hodnôt v strave, výber tréningovej šablóny a výber suplementácie.
Tréningové skúsenosti Ovplyvňujú výpočet potrebného množstva prijatých bielkovín, pomer nutričných hodnôt v strave, výpočet celkového metabolizmu a výber tréningovej šablóny.
Krvná skupina Ovplyvňuje výber potravín. Nevhodné potraviny pre vybranú krvnú skupinu sa filtrujú. Ak neviete svoju krvnú skupinu, alebo nechcete podľa toho filtrovať potraviny, Workoutic to vezme do úvahy.
Alergie/Intoleranty Ovplyvňujú výber potravín. Nevhodné potraviny sa filtrujú.
Fajčenie Ovplyvňuje výpočet celkového metabolizmu. Je všeobecne známe, že fajčiari majú približne o 10 % rýchlejší metabolizmus.
Budík/časové pásmo Ovplyvňuje optimálne načasovanie jedál počas dňa.
Čas tréningu Ovplyvňuje optimálne načasovanie jedál počas dňa. Pre vybrané výkonnostné úrovne je k dispozícii aj dvojfázový tréning.

 

Systém zohľadňuje aj obmenu stravy, teda či vám viac vyhovuje každý deň to isté jedlo, alebo sa pokrmy cyklicky menia na trojdňovej báze. V oboch prípadoch si môžete meniť položky v akomkoľvek jedle podľa potreby.

Systém prihliada i k vašej individuálnej potrebe voľného času. Veď niekto chce mať cez víkendy absolútne voľno, kým iný zas využije voľný čas na to, aby si zašportoval.

ČO V PROGRAME ZÍSKATE?

Systém vygeneruje okamžite váš denný program. Budete vedieť, čo, kedy a koľko máte jesť a akú suplementáciu zaradiť, aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Zároveň uvidíte presný rozpis cvičení na každý tréningový deň. Každý cvik má svoju fotogalériu a video, kde je presne a jednoducho vysvetlená jeho správna technika, vrátane vhodného dýchania. Cviky vo vygenerovanom pláne možno meniť, pretože sa môže stať, že máte určité zdravotné obmedzenia, alebo nemáte k dispozícii potrebné náčinie. Workoutic vám poskytne alternatívu podľa vašich možností.

Vo svojom profile si môžete svoje vstupné údaje kedykoľvek meniť. Zabezpečíte si tým presné dávkovanie potravín a rozvrh dňa, odzrkadľujúce aktuálny stav.

Workoutic generuje každých 30 dní nový tréningový plán. Vyberie novú tréningovú šablónu a nové cviky. Vyhnete sa tak stagnácii. Systém vyberá a strieda osvedčené tréningové princípy Joe Weidera, ako sú napríklad predvyčerpanie, zhadzované série, supersérie a podobne. Všetko je presne nastavené.

Zaregistrujte sa ešte dnes a získate svoj program okamžite!

Okrem rozsiahleho zásobníku inštruktážnych videí ponúka server WORKOUTIC tiež výstižné zobrazenia správnej techniky jednotlivých cvikov a explicitne upozorňuje na najčastejšie chyby pri ich vykonávaní (pozri spodnú foto).

 

 

RADÍ ŠTEFAN HAVLÍK: Ako prekonať stagnáciu