Fenomenálny starček ohúril celú krajinu: V 70-tke potvrdzuje, že vek je len číslo!

V Rumunsku sa nedávno konal druhý ročník súťaže Miss and Mister Fitness Romania, na ktorej sa zúčastnil aj slávny domáci veterán a kulturista v jednej osobe Vasile Serban. Vasile Serban je 16-násobným majstrom krajiny, získal zlatú medailu na balkánskom šampionáte, bronzovú na Majstrovstvách Európy a aktuálne patrí medzi najsledovanejších kulturistov v Rumunsku. 

V rámci otvorenia súťaže si prevzal plaketu od Rumunskej federácie pre kulturistiku a fitness. “Beriem to ako symbol oddanosti k tomuto športu, jeho propagácie všeobecne, ale najmä kulturistiky,“ povedal skúsený športovec podľa ziuaconstanta.ro.

Vasil Serban forma

Vasile má už neuveriteľných 71-rokov a stále vyzerá neskutočne dobre. Vo forme je aj preto, že sa aktívne pripravuje na majstrovstvá sveta v kategórii Masters +60. Vďaka jeho telu je často pozývaný do rôznych televíznych šou a relácii, v ktorých sa snaží ľuďom vysvetliť, že aj napriek vyššiemu veku dokážete vyzerať dobre. Telo je podľa neho zrkadlom životného štýlu, ktorý ma prioritný vplyv na jeho postavu a najmä zdravie.

To, že je športovec, ktorý sa vie predať, potvrdil aj v šou Rumunsko má talent, kde hral na gitare a všetkých uchvátil po nepodarenom speve druhou časťou programu, v ktorej predviedol svoje umenie naplno. Okrem toho sa zúčastnil aj ďalšej televíznej šou, v ktorej sa snažia súťažiaci uhádnuť vek človeka, ktorý sa nachádza pred nimi.

Pripravil: Róbert Kmeťoprofesionálne masážne pomôcky pre každého, triggerpoint, fit plus, masaz, valec, foam roller, vibracny