DO FORMY S M&F® 2020 – registrácia predĺžená!

Jubilejný 20. ročník súťaže v premene postavy DO FORMY S MUSCLE&FITNESS® 2020

Súťaž pre všetkých, ktorým na sebe záleží!

Tiež patríte medzi tých, ktorých trápia nadbytočné kilogramy, zlá kondícia, ktorí sa zadýchate, keď máte vyjsť na druhé poschodie, či snáď medzi tých, ktorým lekár po poslednej preventívnej kontrole avizoval hraničné hodnoty krvného tlaku, cholesterolu alebo iných zdravotných parametrov? Nehádžte flintu do žita, dá sa to zmeniť. A vôbec nezáleží na tom, koľko máte rokov a či ste po celý život športové „drevo“. Na tento typ športovania nepotrebujete talent od boha a na prípravu zdravého jedla nemusíte byť michelinský kuchár. Potrebná je len veľká dávka pevnej vôle, optimizmu a motivácie. A čo sa týka motivácie, tú ponúkame my, tím magazínu MUSCLE&FITNESS. Práve pre vás totiž organizujeme už 20. ročník súťaže v premene postavy za tri mesiace. PRIDAJTE SA A ZABOJUJTE! Tisíce doterajších účastníkov to s nami už dokázali, tak prečo nie vy?

ZAČNITE S MUSCLE&FITNESS SVOJU NOVOROČNÚ OSOBNÚ PREMENU a budete prekvapení, kam vás toto trojmesačné dobrodružstvo dovedie. Získate nielen krajšie a funkčnejšie telo, ale aj silnejšieho ducha, poriadnu dávku sebapoznania a kto vie, možno i úplne nový začiatok!

 

DO FORMY S MUSCLE&FITNESS® je prvá a originálna súťaž tohto typu v Česku a na Slovensku, ktorá sa úspešne koná už od roku 1999. Ide o zmenu postavy v priebehu troch mesiacov, dokumentovanú fotografiami „pred“ a „po“. Účastníci postupujú samostatne, až v závere zadajú dvojicu fotografií na stránku www.doformy.eu. Odborná porota určí víťazov a finalistov kategórií, ale viac než o víťazstvo nad súpermi ide v našej súťaži o triumf každého účastníka nad sebou samým. Stretnutie víťazov DO FORMY S MUSCLE&FITNESS® je už dlhé roky naším hlavným redakčným sviatkom a jednou z odmien pre víťazov. Hlavným partnerom súťaže je FIT PLUS.

Pokyny a pravidlá pre účastníkov súťaže nájdete v nadchádzajúcich dňoch na www.doformy.eu.


Každý účastník

DO FORMY S MUSCLE&FITNESS®

 2020 získa:

Jednorazovú zľavu 25 % na nákup na www.fitplus.sk (zo SR), respektíve na www.fit-pro.cz (z ČR).

3-mesačné GOLD členstvo v tréningovom online systéme WORKOUTIC, ktorý vytvoril majster sveta a mnohonásobný európsky šampión v kulturistike Štefan HAVLÍK. Tento systém dokáže personalizovať tréningové a stravovacie plány, ktoré účastníkom môžu dopomôcť v ich premene. Viac info na www.workoutic.com.