PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Súboj najsilnejších mužov Slovenska v Piešťanoch!

sasimV nedeľu šiesteho mája sa na námestí Slobody v Piešťanoch odohral súboj o najsilnejšieho muža Slovenska. Národný šampionát strongmanov má dlhodobú tradíciu a organizuje ho Slovenská asociácia silných mužov SASIM.

Tento titul si už po piatykrát v rade vybojoval Levičan Igor Petrík. Za ním skončil majster SR v dvíhaní klady František Piros, tretie miesto obsadil Milan Šuľan.

Napínavý súboj novodobých gladiátorov v piatich náročných silových disciplínach ako dvíhanie ťažkej 145 kilogramovej, oceľovej klady; mŕtvy ťah s osobným automobilom; prevracanie 600 kilovej pneumatiky; vykladanie betónových gulí či ťahanie kamióna Vám priblíži krátke video z podujatia:

Sme veľmi radi, že vďaka mestu Piešťany, spoločnosti ARAVER, piešťanskému pivovaru Žiwell a ostatným reklamným partnerom sa nám podarilo pripraviť nezabudnuteľný silácky zážitok pre divákov, ktorých sa na námestí stretlo viac ako 2 tisíc! Sledujte naše stránky slovakstrongman.sk, facebookovú fanpage Slovakstrongman či slovakstrongman na Instagrame a budete vedieť, kde všade sa siláci tento rok ešte predstavia!