PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Strongman Show Dubnica 2018

|text: PAVOL GUGA

Po prvej tohtoročnej akcii, úspešne zorganizovanom strongmam/strongwoman seminári, pripravuje SASIM veľkolepé vyhodnotenie Stredoeurópskeho pohára silných mužov. To sa odohrá už v sobotu 3. marca v dome kultúry v Dubnici nad Váhom.

Strongman Show Dubnica III


Vráťme sa krátko k semináru. Nováčikovia si prišli okúsiť strongman náradie ale hlavne načerpať množstvo nových vedomostí v silovom tréningu či v suplementácii. Lektor pán Ľubomír Jánošík sa im venoval počas dvoch dní teóriou a profesionáli František Piros a Marek Tóth ich zas viedli v tréningovej jednotke.

Počas dvoch dní chlapci získali veľa nových informácií, ktoré prenesú aj do svojich tréningových jednotiek. Veríme, že mnohých z nich uvidíme počas roka na pretekoch. Ďakujeme všetkým zúčastneným!

Strongman Show Dubnica II


V Dubnici nad Váhom, 3. marca, v kultúrnom dome, budú prizvaní pretekári predvádzať show priamo na javisku. Okrem Kobylarza, Šímu a Cyfru sa predvedie divákom aj František Piros, či najsilnejšia žena Slovenska, Jana Vašková. Aké kúsky predvedú sa dozviete čoskoro!

Spievať bude Pali Drapák a vystúpia i fitnessky!

Tešíme sa na Vás!

Každý pretekár Slovenska je pozvaný na dané podujatie a kúpením vstupenky bude automaticky mať zaplatený členský poplatok pre aktuálnu sezónu! Pozvaní sú aj všetci pretekári, ktorí sa zúčastnili Stredoeurópskeho pohára 2017!

Strongman show 2016