PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Napreduj v CrossFite s novými NANO 8

 PR

ReebokCrossfit kopieInovatívny materiál Flexweave™ naštartoval populárne partnerstvo do novej ‘Nano’ éry

Reebok uvádza na trh ďalšiu športovú topánku Reebok CrossFit Nano 8. Upevňuje tým svoje dobré meno v jednej z najdlhšie existujúcich značiek športovej obuvi v Crossfit komunite na svete. Naživo si ju vyskúšali priamo pri tréningu JOJO PORUBSKÝ a TATIANA ŽIDEKOVÁ. Ako obidvaja poznamenali, tak Nano 8 sú dostatočné pevné, avšak vo vnútri mäkké k tomu, aby dokázali zvládnuť a prekonať všetky náročné tréningové výzvy.

CFNano8 men
Pánsky model Reebok CrossFit Nano 8.


 Ôsma generácia Nano série je prvou verziou, ktorá obsahuje inováciu obuvi značky Reebok: Flexweave. Flexweave je najnovší technologický míľnik značky Reebok a bude použitý v topánkach všetkých kategórií roka 2018 a neskôr. Materiál Flexweave predstavuje revolučnú povrchovú úpravu, vyhľadávajúc vyváženosť ľahkosti, trvácnosti, komfortu a stability. Otvorená konštrukcia verzie 8 Reebok Flexweave spája nekonečné množstvo vlákien, čím vytvára jednoduchú povrchovú konštrukciu a zabezpečuje komfort a výkon jednotlivých zón ušitých na mieru. Reebok CrossFit Nano 8 predstavuje:

  • Maximálnu stabilitu: minimálny sklon podrážky poskytuje bezpečnú oporu.
  • Trvácny komfort: Flexweave povrch zabezpečuje dýchanie, bezpečnosť a trvácnosť.
  • Silná vložka v topánke: široký priestor na palce pre pohodlné nosenie a silné pohyby.
  • Prémiovú nositeľnosť: nová konštrukcia goliera topánky poskytuje celodenné pohodlie.

Jojo Veslo Logo
Článok s Jojom Porubským sme priniesli v čísle M&F 2/2017.


Zaujímavosťou globálnej kampane je, že šesť svetových hviezd CrossFit-u Dave Castro, Camille Leblanc-Bazinet, Tia Clair-Toomey, Annie Thorisdottir, Dan Bailey a Brent Fikowski navrhli svoj vlastný pár Nano 8 a ich výsledné štýly sú dostupné na YourReebok pre ďalšiu úpravu podľa priania zákazníkov.

2 Brent Fikowski
Brent Fikowski


Dave Castro, riaditeľ CrossFit Games k svojmu dizajnu tenisiek povedal: “Bola to skutočná výzva a pocta, keď som bol požiadaný o vytvorenie dizajnu páru topánok Reebok Nano 8. Bolo to takmer také ťažké, ako navrhnúť originálny CrossFit tréning! Reebok bol veľmi dôležitou súčasťou nášho rastu a vývoja ako športové odvetvie celé roky a nadšení sledujeme, ako Nano 8 pomôže komunite CrossFit po celom svete dostať sa na ďalšiu úroveň a dosiahnuť svoje ciele.”

 CFNano women
Dámsky model Reebok CrossFit Nano 8


Partnerstvo je v komunite CrossFit už dlhý čas obľúbené aj medzi vrcholovými atlétmi, vrátane ľudí ako Tia-Clair Toomey, Katrin Davidsdottir, Rich Froning, Annie Thorisdottir a Ben Smith. Množstvo pretrvávajúcich úspechov Nano v tejto komunite pochádza zo záväzku značky Reebok pre zachovanie veľmi obľúbených vlastností topánok spojených s ich snahou o neustály rozvoj dizajnu, ktorý má napĺňať neustále sa meniace požiadavky CrossFit atlétov.

Judson Vancor, globálny produktový riaditeľ Reebok, povedal: “Nano partnerstvo prinieslo na trh niektoré úžasné produkty a my sa veľmi tešíme na to, ako Nano 8 opäť ovplyvní CrossFit kdekoľvek, nielen pri tréningu, ale aj pri súťažiach. Zo všetkých našich technologických výdobytkov je zahrnutie našej priekopníckej Flexweave technológie niečo, z čoho sme mimoriadne nadšení. Pre nás znamená obrovský skok dopredu a dáva Nano na novú úroveň výkonu.”

 Farebné štýly Reebok Nano 8 sú dostupné na Store.CrossFit.com a na Reebok.com

BazinetSnatch
Camille Leblanc-Bazinet


O spoločnosti Reebok 

Reebok International Ltd., so sídlom v Boston, Massachusetts, USA, je vedúcim svetovým dizajnérom, obchodníkom a distribútorom fitnesovej a lifestylovej obuvi, oblečenia a doplnkov. Americká globálna značka Reebok je priekopníkom v oblasti športových produktov s bohatým a slávnym dedičstvom. Reebok vytvára produkty, technológie a programy, ktoré povzbudzujú k pohybu a je značkou, ktorá sa angažuje sprevádzať ľudí na ich ceste napĺňať svoj potenciál. Reebok sa spája s milovníkmi fitnes kdekoľvek sú a akokoľvek sa rozhodnú udržiavať sa fit — či už to bude funkčný tréning, beh, bojové umenie, chôdza, tanec, yoga alebo aerobik. Reebok Classics vplýva na fitnes dedičstvo značky a reprezentuje korene značky na trhu športu a lifestylu. Reebok ako pobočka Adidas, je výlučným dodávateľom CrossFit a CrossFit Games, oficiálny sponzor pretekov Reebok Spartan, exkluzívnym pôvodným dodávateľom UFC, oficiálnym sponzorom seriálu Reebok Ragnar Relay, a exkluzívny poskytovateľ odevov pre Les Mills.

Pre viac informácií navštívte Reebok na www.reebok.com, alebo pre najnovšie novinky http://news.reebok.com/

 Objavte Reebok aj na Facebooku, Twitteri a YouTube.  

O spoločnosti CrossFit

CrossFit Inc. je autorom a poskytovateľom CrossFit® silového a a kondičného programu a je tiež uznávaným svetovým lídrom vo funkčnom fitnesse. Spoločnosť založil Greg Glassman a postavil ju na základoch neustále obmieňaných, intenzívnych funkčných pohyboch, vzdelávaní a  kolektívnej súťaži, CrossFit posilňovanie rozvíja silu a fitness, zatiaľ čo kultivuje komunitu a  priateľstvo v každej z viac ako 13,000 pridružených telocviční v ich celosvetovej sieti. CrossFit Inc. je popredným vydavateľom akreditovaných certifikátov pre profesionálnych trénerov fyzického tréningu na celom svete a ponúka špecializované certifikované programy spolu s ich základným učebným plánom. CrossFit Inc. vydáva CrossFit Journal, propaguje telesné a duševné zdravie a fitness prostredníctvom nadácie CrossFit Kids, a vytvoril a riadi CrossFit Games, pravidelnú súťaž, kde športovci raz ročne súťažia s cieľom získať titul Fittest on Earth - Najzdatnejší na Zemi. Pre viac informácií navštívte crossfit.com, games.crossfit.com,  facebook.com/CrossFit alebo youtube.com/CrossFitHQ.  CrossFit, Sport of Fitness a Fittest on Earth sú registrované značky alebo značky CrossFit, Inc. v USA a/ alebo ďalších krajinách.

WOD1 split jerk