PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Marian Čambal otvoril činkáreň

V sobotu 20. 1. 2018 profesionálny kulturista IFBB Pro League Marian Čambal otvoril činkáreň na Znievskej ulici v Petržalke.

Cinkaren Cambal jednorucky


Na slávnostnom otvorení sa zišlo viacero osobností, vrátane ďalších členov IFBB Professional League Rasťa Solára, Milana Šádeka, vicemajster sveta v kulturistike Petra Kováča a majstra Európy v klasickej kulturistike Patrika Štiglica. Z významných osobností fitness boli prítomné Olívia Pohanková, Jana Majerníková (obe bikini, IFBB Pro League), Adela Ondrejovičova (bodyfitness, IFBB Elite Pro) a Margita Zámolova (physique, IFBB Pro League). Návštevníci mali možnosť získať autogram na poster v propagačnom výtlačku mediálneho partnera akcie, časiposu MUSCLE&FITNESS, a prehodiť s pretekármi pár slov.

Tom autogramiada zhora


Vo vestibule mohli ochutnať výrobky od firmy WEIDER a orieškové maslá od Big Boy Butter. V priestoroch činkárne nájdete aj prvú kamennú predajňu značky športového oblečenia Fitness House na Slovensku.

BigBoy team MF


FitnessHouseShop


Ďalším ťahákom otvorenia bola autogramiáda a seminár s Tomom Platzom, kulturistickou legendou z 80. rokov. Počas takmer dvojhodinového seminára hovoril aj o tréningu nôh, ktorému ako prvý z kulturistov začal prikladať špeciálny význam. "Drepy boli pre mňa samostatná športová disciplína," povedal. Dôležitá je správna technika a pevná obuv. Ešte pred autogramiádou si Tom našiel čas na rozhovor s redaktorom M&F Erikom Rédlim. Interview s Tomom nájdete v niektorom z najbližších čísel MUSCLE&FITNESS.

Tom PLatz seminar

Tom Platz a Ladislav Kurčík, ktorý sa zhostil úlohy tlmočníka a moderátora. 


Marian s fanusikom
Marian Čambal s fanúšikom


Rasto Solar
Rasťo Solár


Peter Kovac
Peter Kováč


Patrik S

Patrik Štiglic


Adela O MF
Adela Ondrejovičová


Olivia MF
Olívia Pohanková


Jana M

Jana Majerníková


M Zamolova MF

Margita Zámolová


Erik Tom Platz
Redaktor M&F Erik Rédli s Tomom Platzom.


Cinkaren Cambal I


Cinkaren Cambal vzpieranie