PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Čambal otvára činkáreň!

Pozývame vás na slávnostné otvorenie činkárne profesionálneho kulturistu IFBB Pro Mariána Čambala, ktoré je spojené s otvorením prvej kamennej predajne FitnessHouse Store. Slávnostné otvorenie sa koná v sobotu, dňa 20.1.2018 od 14 hodiny v priestoroch Činkárne Čambal na Znievskej 1 v Bratislave. Môžete sa tešiť na zaujímavý seminár kulturistickej legendy Toma Platza, prezývaného The Golden Eagle (Zlatý orol). Tom tretí na Mr. Olympia 1981 a preslávil sa najmä rozvojom svalstva stehien.

Cinkaren Cambal


Zamolova Platz
Margita Zámolová a Tom Platz

Súčasťou otvorenia bude aj autogramiáda s česko-slovenskými hviezdami zo sveta kulturistiky a fitness. Svoju účasť okrem Mariána potvrdili i ďalší profíci z IFBB Pro Rasťo Solár, Milan Šádek a Tomáš Bureš, vicemajster sveta v kulturistike Peter Kováč a majster Európy v klasickej kulturistike Patrik Štiglic. Zo sveta fitness a bodyfitness nám prisľubili učasť profesionálky IFBB Pro Olívia Pohanková a Jana Majerníková (bikini), Adela Ondrejovičová (figure), Margita Zámolová (physique), absolútna majsterka sveta v bikini fitness Karin Antovská a bronzová medailistka z majstrovstiev Európy v bikini fitness Andrea Neumannová. Príďte sa s nimi pozdraviť, vyfotiť sa a zatrénovať si u nás. Môžete sa tešiť na ochutnávku proteínov a tyčiniek. V tento deň je vstupné zdarma.