PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

San Marino Pro 2017

|foto: TEAM-ANDRO

ifbb proV nedeľu 26. novembra sa na San Marino Pro 2017 predstavili súťažiaci v kategóriách kulturistiky, classic physique, men´s physique, figure a bikini. Bola to prvá súťaž v Európe organizovaná IFBB Pro League po septembrovej roztržke medzi IFBB a americkou NPC. Víťazi jednotlivých kategórií si zabezpečili právo štartu na Olympia Weekende 2018. V San Marine sa predstavili aj reprezentantky Slovenska.

V kulturistike mužov zvíťazil Američan Cedric McMillan pred Hadim Choopanom z Iránu. Tretí bol ďalší Američan Brandon Curry. V classic physique zvíťazil Stanislas DeLongeaux z USA, v physique mužov Billyrose Femi z Veľkej Británie.

Vo figure žien skončila na prvom mieste Talianka Zulema Duran pred Jessicou Reyes Padilla z Portorika a Ellen Elizabeth Berg z Nórska. Slovenka Adela Ondrejovičová obsadila v dvadsaťdva člennom štartovom poli 5. priečku. Jej krajanka Lucia Košecká skončila deviata. Slovenka reprezentujúca Austráliu Silvia Kovácsová obsadila ex aequo šestnástu priečku. V bikini fitness zvíťazila Kim Hayeun z Južnej Kórei. Sabína Pleváková (SR) obsadila štvrtú priečku spomedzi šestnástich pretekárok.

Olympia Amateur San Marino 2017 

V San Marine sa konala aj Olympia Amateur San Marino 2017, kde štartovali aj dvaja slovenskí zástupcovia. Patrik Valach zvíťazil v kulturistike juniorov. Michal Zaukolec obsadil 12. priečku v classic physique nad 178 cm.

Z reprezentantov Českej republiky Lenka Ferenčuková zvíťazila v physique žien do 165 cm.

 

Výsledky San Marino Pro 

Kulturistika open 

Cedric McMillanCedric McMillan 2
Cedric McMillan


 Hadi ChoopanHadi Choopan back

Hadi Choopan


 Brandon CurryBrandon Curry back

Brandon Curry


 SM open


Classic physique

Stanislas DeLong
Stanislas DeLongeaux


 SM Classic Ph


Physique muži

Billyrose Femi
Billyrose Femi


 SM phsique


Figure 

Zulema Duran

Zulema Duran


 Adela Ondrejovicova

Adela Ondrejovičová


 SM figure


Bikini fitness

Kim Hayeun
Kim Hayeun


 Sabina Plevakova

Sabína Pleváková


 SM bikini