PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Športfestival už túto sobotu Trenčíne!

V sobotu 18. novembra, sa odohrá v poradí už siedmy ročník prestížneho, jediného a najväčšieho podujatia svojho druhu na Slovensku — ŠPORTFESTIVAL neolympijských športov. Svoje brány otvorí od desiatej hodiny ráno na trenčianskom výstavisku Expo center.

Sportfestival 2017


Poďme bližšie k programu, ktorý organizátori Michal Čapla, Milan Gabrhel a Pavol Guga, opäť vylepšili a priniesli množstvo noviniek. Celé podujatie otvára vianočná cena v silovom trojboji, po ktorej nasleduje súťaž v tlaku na lavičke (aj telesne postihnutých športovcov.) Vianočná cena sa odohrá v pavilóne 1, kde je pripravený i stánok s historickými zbraňami alebo doplnkov výživy od spoločnosti Kompava. Popri silovej časti bude prebiehať aj turnaj v kartovej hre bridž. Okrem toho si budete môcť zahrať i biliard, pri ktorom vás čo-to naučia profesionálni biliardoví hráči!

V tom istom pavilóne, ale na poschodí, je naplánované otvorenie celého podujatia o 10:00, na ktorom sa zúčastnia okrem organizátorov aj predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja, Jaroslav Baška, poslanec NR SR Jaroslav Ridoško či starosta obce Zamarovce, Stanislav Červeňan. Oddiel Fitness Gabrhel Trenčín a trénerka Marianka Holbová so svojim tímom pripravili súťaž vo fitness detí. Podujatie podporil okrem ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu aj Trenčiansky samosprávny kraj!

V hale č. 7 sa budú konať majstrovstvá SR žiakov, juniorov ale i seniorov v Taekwonde ITF! Okrem bojového športu sa hlavne môžete tešiť na vyvrcholenie Euroligy silných žien, ktoré začína o 10:15. Predstavia sa najsilnejšie ženy Európy. Po siláčkach nastúpia k pretekom silní muži v kategórii do 105 kilogramov (štart 11:15) a následne aj do 90 kilogramov (štart 12:30). Až po absolvovaní všetkých kategórii je pripravené slávnostné dekorovanie víťazov jednotlivých kategórií. Zázemie pre siláčky či silákov pripravuje firma Forward Fitness, ktorá pripraví aj prezentačný stánok so svojimi výrobkami do fitness centier.

V tom istom pavilóne si budú môcť návštevníci vyskúšať horolezeckú stenu či zastrieľať z luku v stánku Slovenskej lukostreleckej asociácie. Cez pavilón 7 sa môžete presunúť do pavilónu č. 6, kde je pripravených množstvo stánkov športovej výživy, oblečenia či doplnkov pre silové športy.

Svoj prezentačný stánok na ŠPORTFESTIVALE 2017 bude mať partner Slovenského pohára silných mužov ALLnutrition, oblečenie pre športovcov Mordex, distribútor bandáží či opaskov SBD Slovakia alebo Rehband. Nájdete tam aj stánoky Kinesio taping, Still mass, MUSCLEBODY, Prom-In nutrition, Muscleking, Victory sport – trofeje a medaile, Victory sports wear – športové oblečenie. Okrem ochutnávok sú pripravené akciové ceny či rôzne súťaže.

Určite nevynechajte stánky športov, ktoré sa budú chcieť priblížiť fanúšikom. Pripravený bude skvelý stánok športu Bándy hokej, Raffa bocca či cyklo šport s bicyklami značky Mayo a Liberty.

V pavilóne č. 5 bude pripravený celodenný program, ktorý začne o 10:30 druhým kolom Slovenskej Muay Thai ligy, ktorú zabezpečí Tomáš Tadlánek z Victory Gym Trenčín. Je pripravený aj šport Rope skipping, čo je športové skákanie cez švihadlo, či World jumping, čo je zasa skákanie na trampolínach.

Vyvrcholením celodennej športovej časti, ktorá bude trvať približne do 17:00 bude bikiny show, ktorá sa divákom predvedie v pavilóne 1 na poschodí.

AFTERMOVIE z minulého roku: 

Po športovej časti nasleduje 15. ročník podujatia Večer hviezd. Tento rok ho bude po ročnej odmlke opäť moderovať Slavo Jurko. Spoznáme na ňom desiatku najúspešnejších športovcov v neolympijských športoch Slovenska za rok 2017 a trojicu najúspešnejších juniorov. Pripravený je bohatý kultúrny program a vystúpenie speváčky Kristíny!

Program Športfestivalu

Sportfestival Program

Večer hviezd začína v pavilóne 1 na poschodí od 19:00 hodiny!

Viac informácii na www.sportfestival.sk, či na facebooku v udalosti – ŠPORTFESTIVAL 2017. Neváhaj a príď na výstavisko do Trenčína už 18. novembra!