PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Úspechy Sloveniek na IFBB Arizona Pro

ifbb proV sobotu 9. septembra sa v arizonskom Scottsadale konala ďalšia z profesionálnych súťaží IFBB. Na programe IFBB Arizona Pro 2017 boli zápolenia výhradne v ženských kategóriách, pričom víťazky získavali priamu kvalifikáciu do príslušnej súťaže už na budúcoročný Olympia Weekend. Pre našincov bola súťaž potom zaujímavá najmä preto, že na nej štartovalo i trio Sloveniek, pričom dve z nich absolvovali v Arizone svoj profesionálny debut.

Podľa očakávania skončila zo slovenských pretekárok najvyššie Adela Ondrejovičová, keď v súťaži figure obsadila v 26-člennom štartovom poli výborné 4. miesto – za trojicou Američaniek (zvíťazila Cydney Gillon). Ondrejovičová si tak pripísala cenné dva body do kvalifikačného rebríčku na Figure Olympia 2018 a opäť potvrdila štatút najlepšej Európanky na profesionálnej figure scéne. (Najbližšie sa predstaví už cez víkend na Figure Olympia 2017 v Las Vegas.) V rovnakej súťaži dosiahla pekný úspech i jej krajanka Lucia Košecká, keď pri svojej profesionálnej premiére skočila v silnej konkurencii na 7. mieste.

Gillon
Cydney Gillon


Ondrejovicova 1Ondrejovicova 2
Adela Ondrejovičová


 

Kosecka 1Kosecka 2
Lucia Košecká


 

Darilo sa i ďalšej slovenskej debutantke v IFBB Professional League Saskii Cakoci, keď v početnej konkurencii 25 pretekárok kategórie bikini fitness obsadila finálové 6. miesto (zvíťazila Jennifer Ronzitti).

Ronzitti
Jennifer Ronzitti


 

Cakoci 1Cakoci 2 X
Saskia Cakoci


 

Zostávajúce dve kategórie sa stali záležitosťou Heather Grace (physique žien) a Ryall Graber-Vassani (fitness žien).

Grace
Heather Grace


Graber Vassani
Ryall Graber-Vassani


 

Výsledky všetkých kategórií IFBB Arizona Pro nájdete na webe IFBB Professional League.

Záznam semifinále


Záznam finále