PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Allnutrition cup v nedeľu 27. 8. v Martine!

V poslednú augustovú nedeľu (27. 8.) sa stretnú silní muži Slovenska na parkovisku pri obchodnom centre Tulip v Martine, aby zabojovali o body do tabuľky prebiehajúceho ALLnutrition cupu. Zápolenie so začiatkom o 15:00 môže ešte zamiešať poradím priebežnej tabuľky.

Allnutrition banner vert


Je to posledná možnosť pre silákov pripísať si nejaké bodíky pred veľkolepým finále, ktoré sa hostia v Bánovce nad Bebravou 24. septembra. Do Martina by mal prísť aj doterajší líder poradia Maroš Štefaňák, či jeho prenasledovateľ Tomáš Piros. Taktiež bude chcieť zabojovať o najlepší výsledok aj majster SR či víťaz ČSR pohára do 105 kg Pali Horňák.

Stefanak naprava
Maroš Štefanák


Klada Tomas Piros
Tomáš Piros 


Klada HornakPalo Horňák


 

Pre silákov je pripravených päť náročných disciplín. Úvod bude klasicky patriť zdvíhaniu 115 kilogramovej klady, ďalej sa budú nosiť 120 kilové kufre a pripravené sú aj mŕtve ťahy s osobným automobilom či ťahanie kamióna. Posledná záverečná disciplína bude pre silákov prekvapením, nakoľko stále prebiehajú rokovania s partnermi podujatia. Uvidíme, či to bude prevracanie pneumatiky, priťahovanie kamióna alebo niečo úplne iné.

Neváhajte a príďte už v nedeľu pred obchodné centrum TULIP do Martina. Pripravený je skvelý sprievodný program, súťaže pre divákov ako aj grilované mäsko! Tešíme sa na Vás už túto nedeľu!

Allnutrition Martin banner