PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

V. kolo Allnutrition cupu v sobotu na Duchonke!

Slovenský pohár silných mužov, Allnutrition cup, sa presúva na známe miesto. V sobotu 15. júla sa siláci stretnú pri hrádzi na Duchonke!

Strongman Duchonka 2017


V minulom roku nám počasie neprialo no ale ani to neodradilo silákov, ktorí si prišli pomerať sily. Veríme, že v tomto roku nás bude čakať slnečná sobota a 15. júla od 15-tej hodiny budú môcť pretekári naplno zabojovať o body do konečného hodnotenia.

Podujatie organizuje rodina Golierovcov v spolupráci so Slovenskou asociáciou silných mužov (SASIM). Rozhodovať bude opäť medzinárodný rozhodca Pavol Guga a moderovať bude viceprezident SASIM-u Milan Gabrhel.

Aké disciplíny čakajú na našich borcov?

Úvod bude tradične patriť dvíhaniu klady o váhe 115 kilogramov. Následne každého účastníka preverí nosenie 120 kilogramových kufrov, ťahanie kamióna, prevracanie 400 kilovej pneumatiky či mŕtvy ťah s osobným automobilom. V štyroch kolách sme mali doposiaľ dvoch víťazov a to Maroša Štefaňáka, ktorý vyhral v Prešove, vo Varíne a v Banskej Bystrici a Tomáša Pirosa, šampióna z Kajalu. Uvidíme, či sa k nim pridá niekto iný alebo sa o prvenstvo pobijú títo dvaja chlapci. Môžeme očakávať i zlepšenie od Paliho Horňáka, ktorý prednedávnom absolvoval medzinárodné podujatie, kde získal užitočné skúsenosti.

Nechajme sa prekvapiť.

Allnutrition Duchonka plagat