PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

 

Súboj Maywather - McGregor v Auguste 2017

Mayweather McGregor


Boxer Floyd Mayweather a úradujúci šampión UFC v ľahkej váhe Conor McGregor si to rozdajú v ringu v Las Vegas 26. augusta 2017.

Mayweather získal 15 titulov majstra sveta v štyroch váhových kategóriách a ešte ako amatér získal bronz na OH v Atlante v roku 1996. V profesionálnom ringu má bilanciu 49-0.

Conor McGregor je írsky bojovník MMA (jeho profil sme priniesli v čísle 2/2017), držiteľ viacerých titulov v zmiešaných bojových umeniach.

Mayweather a McGregor sa stretli v slovnom súboji už včera, kedy odštartovali trojtýždňovú cestu po USA s cieľom propagovať súboj. McGregor súpera adresoval niekoľkými urážlivými výrokmi ohľadom jeho "lacného obleku" a niekoľkokrát zdôraznil, že v ringu je rozhodnutý vyhrať. Mayweather prijal kritiku s pokojom a odpovedal, že v auguste to Írovi v ringu spočíta.

Mayweather prezývaný money zinkasoval za súboj proti Mannymu Pacquiaovi v roku 2015 100 miliónov dolárov. McGregor dostal za posledný súboj "len" tri milióny.