Vytlačiť
 

Víťazi a účastníci DO FORMY s M&F 2017

ŽENY 15-25 ROKOV

(prihlásilo sa 25, dokončilo 5)

LAURA BLEHOVÁ - ženy od 16 do 25 rokov 
20 rokov, študentka, Vráble

Laura


Finalistky (v abecednom poradí)HANLOVÁ IVANA, Mělník; PETROVIČOVÁ JANA, Borovany; ŠÓŠOVÁ TUNDE, Rapovce; ŠUSTROVÁ KATEŘINA, Nepomuk.


MUŽI 15-25 rokov

(prihlásilo sa 23, dokončilo 10)

MARTIN PETROVIČ - muži od 16 do 25 rokov 
25 rokov, študent, Levoča 

Petrovic


Finalisti (v abecednom poradí): DRUSKA KRIŠTOF, Ružomberok+ HAJDÓNY RICHARD, Bzenica+ HRACHIAR ROBERT, Plešivec+ MÁLNÁSI MICHAL, Šaľa.

Ďalší (v abecednom poradí)HANL MILAN, Mělník; ŘÍČÁNEK JIŘÍ, Vranov u Brna; SOGEL JAKUB, Mlázovice; ŠTENCL VLASTIMIL, Kounov; VOLČKO RICHARD, Bardejov.


ŽENY 26-35 ROKOV

(prihlásilo sa 76, dokončilo 19)

SILVIA KLEINOVÁ - ženy od 26 do 35 rokov 
32 rokov, budúca trénerka, Poprad 

Kleinova


Finalistky (v abecednom poradí)ADAMOVÁ PETRA, Dolany u Olomouce; HERDOVÁ MONIKA, Bratislava; CHLUMOVÁ KAROLÍNA, Semily; KOHAJDOVÁ JANKA, Oponice; STRNÁDKOVÁ NIKOLA, Praha-Dolní Chabry; SVRČKOVÁ ANDREA, Kysucké Nové Mesto; ŠÁMALOVÁ ANETA, Praha; ŽELTVAYOVÁ ALEX BEÁTA, Košice.

Ďalšie (v abecednom poradí)BARANOVÁ MICHAELA, Šenkvice; BEŠKOVÁ JANA, Přeštice; BYSTRIČANOVÁ LENKA, Zvolen; HALÁSOVÁ MARTINA, Tisovec; KAČMÁROVÁ ZUZANA, Trnava; KRAUSOVÁ DARINA, Brno; ORAVSKÁ KRISTÍNA, Brezno-Mazorníkovo; PRADEOVÁ MONIKA, Trutnov; SÁDECKÁ MICHAELA, Považská Bystrica; VLŽÁKOVÁ ANNA, Vyšný Kubín.


MUŽI 26-35 ROKOV

(prihlásilo sa 86, dokončilo 26)

LUKÁŠ PETERKA - muži od 26 do 35 rokov 
29 rokov, mechanik, Citoliby

Peterka


Finalisti (v abecednom poradí): BELINA PATRIK, Plzeň; DOBOSI SILVESTER, Piešťany; DOBRÝ JAROSLAV, Brno; GIBALA JÁN, Poprad; GIRINYI NORBERT, Streda n/Bodrogom; KOMÁR PETER, Přerov; KRŠÁK JOZEF, Dubnica n/Váhom; MIŠKOVSKÝ MICHAL, Sliač.

Ďalší (v abecednom poradí): BENEŠ VÁCLAV, Praha; BLAŽEK DANIEL, Trnava; ĎURÍK ANDREJ, Trnava; HECKO MIROSLAV, Tisovec; HORNIAK ROMAN, Myjava; JAROŠKA TOMÁŠ, Hlohovec časť Šulekovo; KUDLÁČEK DAVID, Hlinsko; LAZAR JAROSLAV, Považská Bystrica; LAZORČÁK VLADIMÍR, Prešov; LOVÁSZ JURAJ, Bratislava; MIŠKANIČ PATRIK, Pozdišovce; PAŘÍZEK JAN, Tišnov; SÁDECKÝ IVAN, Považská Bystrica; SCHWARZ MICHAL, Žiar n/Hronom; STARK ERICH, Hlohovec časť Šulekovo; ZAJAC JOZEF, Turzovka; VACEK OLDŘICH, Vyšší Brod.


ŽENY 36-45 ROKOV

(prihlásilo sa 77, dokončilo 21)

PETRA ELLNEROVÁ - ženy od 36 do 45 rokov 
42 rokov, účtovníčka, Olomouc 

Ellnerova


Finalistky (v abecednom poradí): BROKEŠOVÁ ILONA, Olomouc; HOSPODKOVÁ MARKÉTA, Lánov; KREJČÍ KATEŘINA, Olomouc; LAŠŠÁKOVÁ MIROSLAVA, Kováčová; LUKÁČOVÁ LUCIA, Závadka n/Hronom; MEDVÍĎOVÁ LENKA, Horní Domaslavice; VOLČKOVÁ ZUZANA, Bardejov.

Ďalšie (v abecednom poradí): BLÁHOVÁ JASMINE HANA, Praha; KALNICKÁ SILVIA, Banka; KOŠŤÁLOVÁ BOHDANA, Brno-Medlánky; MALÍKOVÁ IVANA, Borovany; MIHŇÁKOVÁ RENÁTA, Heľpa; ONDOVÁ MARTINA, Turčianske Teplice; RÝDZA MONIKA, Bošáca; SIMANOVÁ VALÉRIA, Heľpa; ŠLINGROVÁ SOŇA, Svatava; ŠTEFANOVIČOVÁ MICHAELA, Bratislava; TOKÁROVÁ KATARÍNA, Košice; ZAŤKOVÁ ERIKA, Prievidza; ŽILKOVÁ JANA, Lučenec.


MUŽI 36-45 ROKOV

(prihlásilo sa 80, dokončilo 23)

JIŘÍ MRÁZ - muži od 36 do 45 rokov
39 rokov, stavbár, Velešín

Mraz


Finalisti (v abecednom poradí): BELAJ ANDREJ, Mojmírovce; DVOŘÁČEK RUDOLF, Slezská Ostrava; HOSPODKA TOMÁŠ, Lánov; KASTELOVIČ MÁRIO, Bratislava; KUŘIL PAVEL, Kadaň; LABUDA BRANISLAV, Kežmarok; PUPALA JAROSLAV, Moldava nad Bodvou; VOLČKO ĽUBOŠ, Bardejov.

Ďalší (v abecednom poradí): BAKAĽÁR VRATKO, Prešov; BLAŽEK MARTIN, Praha 8; BOGOCZ RADEK, Karvina-Mizerov; BUBLÁK JOZEF, Rabča; CAFOUREK PAVEL, Mýto v Čechách; DOFFEK KAMIL, Stonava; KLIMKO MAREK, Heľpa; KOVÁČIK JAROSLAV, Trenčín; LENDEL KAROL, Bratislava; MIKUŠ RENÉ, Šenov; PLUTA ERIK, Smižany; RYCHLÝ JAKUB, Poštovice; ŠLINGR PATRIK, Svatava; TAŠKA LEOŠ, Leština.


ŽENY nad 45 ROKOV

(prihlásilo sa 23, dokončilo 4)

MÁRIA WEISOVÁ - ženy nad 45 rokov 
71 rokov, dôchodkyňa, Bratislava

Weisova


Ďalšie (v abecednom poradí): ČIŽMÁROVÁ JAROSLAVA, Kopřivnice; DUDÁKOVÁ TATIANA, Bratislava; KOVÁČOVÁ ADRIANA, Trenčín.


MUŽI nad 45 ROKOV

(prihlásilo sa 51, dokončilo 19)

ALBERT SZŐKE - muži nad 45 rokov 
49 rokov, montér, Veľký Krtíš

Szoke


Finalisti (v abecednom poradí)BILENÝ MARIÁN, Piešťany; ČERNÝ JAROSLAV, Olomouc; GREGOREC JAROSLAV, Rimavská Sobota; JENKA JIŘÍ, Meziměstí; KOLLÁR PAVOL, Ladce; KRIŠTIAK PAVOL, Čadca; MIKUŠ IVO, Rožnov p/Radhoštěm; RYŠ ADAM, Bohuslavice; SOJÁK PETER, Hranovnica; VARGA RASTISLAV, Haniska, okr. Košice.

Ďalší (v abecednom poradí): DAVIGNON JAN, Bílina; HALUŠKA MATEJ, Liptovská Kokava; HROUDA DANIEL, Rychnov n/Kněžnou; LÍPA JAROSLAV, Ostrava; MIHŇÁK CYRIL, Heľpa; PEŠÍR ROMAN, Plzeň; URBAN MIROSLAV, Klatovy; VONDRYSKA MARIO, Ivanka pri Dunaji.


JANKA KOHAJDOVÁ - redukcia roka 
35 rokov, materská dovolenka, Oponice/Nórsko 

Kohajdova


PETER KOMÁR - redukcia roka 
32 rokov, obchodný zástupca, Přerov

Komarek