PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

IFBB Diamond Cup Ostrava 2017

|foto: ALEŠ BEDLÍK

ifbbV sobotu 27. května 2017 se uskutočnil první ročník IFBB Diamond Cup Ostrava. Do Ostravar arény se sjelo 242 závodníků z 18 zemí, kterí soutěžili v 31 kategoriích. Největší zastoupení měla Česká republika v počtu 59 závodníků a na třetím místě pak bylo Slovensko s 25 závodníky.

Absolutní vítězové kategorií kulturistika, klasická kulturistika, physique mužů, bodyfitness a bikini fitness získali právo požádat o profesionální kartu a startovat na závodech profesionální divize IFBB.

V kategorii physique mužů se absolutním vítězem stal Miroslav Juríček a v kategorii bikini fitness Eva Havelková. V klasické kulturistice absolutní prvenství získal Arnold Gergely z Maďarska, v kulturistice Blessing Awodibu z Irska a v kategorii bodyfitness Melinda Mercz z Maďarska.

Výsledky

Přinášíme fotografie finalistů v jednotlivých kategoriích. 

bikini fitness up to 158 cm vyhlaseni sestka
Bikini fitness do 158 cm: 6. Martina Crlová (ČR), 4. Ana Tapu (San Marino), 2. Katarzyna Dmochewicz (Pol.), 1. Marina Mocanu (ČR), 3. Judit Béres (Maď.), 5. Lucie Šimková (ČR).


women bikini fitness up to 162 cm vyhlaseni sestka

Bikini fitness do 162 cm: 6. Radka Szombathová (SR), 4. Jessica Stefanini (It.), 2. Dóra Bodó, 1. Karina Gavrikova (obě Maď.), 3. Julia Fusiecka, 5. Edyta Tamilewska (obě Pol.).


women bikini fitness up to 166 cm vyhlaseni sestka

Bikini fitness do 166 cm: 6. Janka Medunová (SR), 4. Daria Matveeva (Rus.), 2. Ina Navachuk (Bělorusko), 1. Andrea Neumannová (SR), 3. Ekaterina Rykova (Rus.), 5. Andreea Osvat (Rak.).


women bikini fitness up to 169 cm vyhlaseni sestka

Bikini fitness do 169 cm: 6. Eva Dlabajová, 4. Jana Jandeková (obě ČR), 2. Inna Glukhova (Rus.), 1. Kristina Narbutaitytė (Lit.), 3. Esther Garcia (Šp.), 5. Aleksandra Szwec (Pol.).


women bikini fitness up to 172 cm vyhlaseni sestka

Bikini fitness do 172 cm: 6. Karolina Wojcik (Pol.), 4. Kateřina Holmanová (ČR), 2. Brigitta Békefi (Maď.), 1. Diana Stankejeva (Lit.), 3. Andrea Lackner (Ral.), 5. Alessia Facchin (It.).


women bikini fitness over 172 cm vyhlaseni sestka

Bikini fitness nad 172 cm: 6. Darya Sitdzikava (Bělorusko), 4. Svitlana Nymyrowska (Pol.), 2. Natalia Lugovskich (Rus.), 1. Eva Havelková (ČR), 3. Jana Karnišová (SR).


Junior women bikiny fitness vyhlaseni sestka

Bikini fitness juniorek: 6. Nikola Keprtová (ČR), 4. Andrea Halasová (SR), 2. Michaela Hemmerová (ČR), 1. Ina Navachuk (Bělorusko), 3. Eva Dlabajová, 5. Katrin Walicová (obě ČR).


Bikini masters

Bikini fitness masters: 6. Zsófia Kindl (Maď.), 4. Ekatertina Leonteva (Rus.), 2. Judit Béres (Maď.), 1. Andrea Lackner (Rak.), 3. Janka Medunová (SR), 5. Ivana Halamová (ČR).


women bikiny fitness overall vitez eva havelková CZ

Absolutní vítězka v kategorii bikini fitness Eva Havelková.


Fitness Rrene Gutierrez

Vítězka fitness žen Irene Gutierrez ze Španělska a promotér soutěže Stanislav Pešát.


 women bodyfitness open vyhlaseni sestka

Bodyfitness open: 6. Ksenia Lebedeva (RUS), 4. Patricia Barbero (Šp.), 2. Alžběta Peťková (SR), 1. Melinda Mercz (Maď.), 3. Noelia Segura (Šp.), 5. Michaela Kohutová (ČR).


bodyfitness masters

Bodyfitness masters: 4. Olena Chekerda (It.), 2. Radka Dubenecká (ČR), 1. Patricia Barbero (Šp.), 3. Miroslava Mikanová (ČR).


women bodyfitness open

Absolutní vítězka kategorie bodyfitness Melinda Mercz z Maďarska.


woman physique open vyhlaseni trojka

Physique žen: 1. Olha Zhelamska (ČR), 2. Alena Hatvani (ČR).


Pary

Smíšené páry: Veronika Olejárová a Tomáš Bronerský (ČR).


men bodybuilding up to 80 kg vyhlaseni sestka

Kulturistika do 80 kg: 6. Erik Kratochvíl (SR), 4. Jan Zapletal (ČR), 2. Marek Leder (SR), 1. Artur Szudrowicz, 3. Lukasz Szoltysek, 5. Lukasz Zak (všichni Polsko).


kulturistika do 90 kg

Kulturistika do 90 kg: 6. René Gorol (ČR), 4. Sebastian Kukuc (Pol.), 2. Abel Martin (Špa.), 1. Piotr Borecki, 3. Mariusz Balazinski (oba Polsko), 5. Norbert Zajac (SR).


 men bodybuilding up to 100 kg vyhlaseni sestka

Kulturistika do 100 kg: 6. Lukasz Lodowski (Pol.), 4. Pavel Červinka (ČR), 2. Rafal Tasiemski (Pol.), 1. Roman Vavrečan (SR), 3. Milan Obořil (ČR), 5. Rafal Czerski (Pol.).


men bodybuilding over 100 kg vyhlaseni

Kulturistika nad 100 kg: 6. Maciej Kieltyka, 4. Petr Šidlo (ČR), 2. Michal Križánek (SR), 1. Blessing Awodibu (Irsko), 3. Petr Března (ČR), 5. Piotr Piechowiak (Pol.).


Junior men bodybuilding 16 23 years vyhlaseni sestka

Kulturistika juniorů: 4. Martin Adamus, 2. Lukáš Rejholec, 1. Vladimír Částka (všichni ČR), 3. Marek Janidzar (SR), 5. Petr Quis (ČR).


younger junior men bodybuilding 16 18 years vyhlaseni trojky

Kulturistika dorostu: 2. Ondřej Šesták (ČR), 1. Patrik Dzurilla (SR), 3. Filip Jakub (SR).


master men bodybuilding over 40 years vyhlaseni sestka

Kulturistika masters: 6. Emil Kopšík, 4. Marek Leder (oba SR), 2. Mariusz Balazinski, 1. Rafal Tasiemski, 3. Adrian Krawczyk (všichni Polsko), 5. Erik Kratochvíl (SR).


men bodybuilding overall porovnavacky

Souboj o absolutního vítěze v kulturistice: Szudrowicz, Borecki, Vavrečan, Awodibu.


WP5B2928 men bodybuilding overall vitez Blessing awodibu a

Absolutní vítěz v kulturistice Blessing Awodibu z Irska.


men classic bodybuilding up to 175 vyhlaseni sestky

Klasická kulturistika do 175 cm: 6. Michał Osewski (Pol.), 4. Antonio Ludovico (Ita.), 2. Vladimir Jovanović (Srb.), 1. Arnold Gergely (Maď.), 3. Christopher Ellis (Chorv.), 5. Damian Skoczylas (Pol.).


 men classic bodybuilding up to 180 vyhlaseni sestka

Klasická kulturistika do 180 cm: 6. Daniel Táborský (ČR), 4. Boris Palovič (SR), 2. Sebastian Weis (Nem.), 1. Michal Zadlo (Pol.), 3. Szymon Karelus (Pol.), 5. Richard Bilik (ČR).


men classic bodybuilding over 180 vyhlaseni sestka

Klasická kulturistika nad 180 cm: 6. Vito Kregar (Slov.), 4. Andrej Markovič (SR), 2. Adrian Cyronek, 1. Jacek Ratusznik (oba Polsko), 3. David Želina (ČR), 5. Tomasz Kopec (Pol.).


 junior men classic bodybuilding 16 23 years vyhlaseni sestka

Klasická kulturistika juniorů: 4. Dominik Guzdek (ČR), 2. Jakub Siemek (Pol.), 1. Daniel Táborský (ČR), 3. Vito Kregar (Slov.), 5. Miroslav Holub (ČR).


men classic bodybuilding overall porovnavacka a

Souboj o absolutního vítěze v klasické kulturistice: Gergely, Zadlo, Ratusznik.


men classic bodybuilding overall vitez pro karty arnold gergely

Absolutní vítěz v klasické kulturistice Arnold Gergely z Maďarska.


men physique up to 176 cm vyhlaseni sestka

Physique mužů do 176 cm: 6. Ahmad Ayoub (Špan.), 4. Jan Švec (ČR), 2. Piotr Majchrowicz (Pol.), 1. Aleksandr Ulanov (Rus.), 3. Paolo Rinaldi (It.), 5. Pavol Chodelka (SR).


men physique up to 179 cm vyhlaseni sestka

Physique mužů do 179 cm: 6. Krisztián Agócs (Maď.), 4. Daniel Mularczyk, 2. Piotr Zielinski (oba Polsko), 1. Christoph Friedl (Rak.), 3. Jiří Malíř (ČR), 5. Francisco Rocha (V. Brit.).


men physique up to 182 cm trohka

Physique mužů do 182 cm: 6. Sebastian Nosal (Pol.), 4. Petr Šorf, 2. Miroslav Přibáň, 1. Miroslav Juríček (všichni ČR), 3. Lukasz Majkut (Pol.), 5. Alexander Friedl (Rak.).


men physique over 182 cm sestka

Physique mužů nad 182 cm: 4. Adam Rybczonek (Pol.), 2. László Márk Molnár (Maď.), 1. Michał Aumiler (Pol.), 3. Ivan Ščibravý (Sr.), 5. Bartosz Job (Pol.).


junior men physique vyhlaseni sestka

Physique juniorů: 4. Michal Komosný (ČR), 2. Lukasz Majkut, 1. Daniel Mularczyk (oba Polsko), 3. Jiří Malíř, 5. Mario Nitzke (oba ČR).


master men physique 40 years vyhlaseni sestka

Physique masters: 4. Matias Oliveira (Lucembursko), 2. Jose Luis Rivas (Šp.), 1. Róbert Fruzsa (Maď.), 3. Giuseppe Scala (Rak.).


Muscular ph

Muscular physique: 6. Sebastian Gunčík (ČR), 4. Rafal Gumienny (Pol.), 2. Karel Kohout (ČR), 1. Mateusz Bobrowski (Pol.), 3. Štěpán Ginzel (ČR), 5. Abel Carreño (Šp.).


men physique overall vitez b

Absolutní vítěz v kategorii physique Miroslav Juríček.