PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Toronto Pro pre J. Jacksona, Koritenský 3. v 212-tke

ifbb proCez víkend 27. a 28. mája 2017 sa v Toronte uskutočnila profesionálna súťaž IFBB Toronto Pro Supershow. Pretekári sa predstavili v kategóriách kulturistiky mužov open, kulturistiky mužov do 212 libier, kulturistiky vozíčkarov, classic physique a physique mužov, kulturistike, physique, figure a bikini fitness žien. Víťazi jednotlivých kategórii získali právo štartu na Olympia Weekende 2017 v príslušnej kategórii.

V kulturistike mužov open zvíťazil americký veterán Johnnie Jackson pred svojím krajanom, favorizovaným Jonathanom Delarosom. Tretí skončil ďalší Američan Jeff Beckham.

V kulturistike do 212 libier zvíťazil nemecký pretekár Ronnie Rockel. Na druhú priečku odsunul Kórejčana Naumena Cho, ktorý však zaujal dobrým rozvojom kvadricepsov. Tretí skončil český pretekár Vojtěch Koritenský. V kulturistike vozíčkarov zvíťazil Američan Harold Kelley.

Johnnie Jackson
Johnnie Jackson


Jonathan Delarosa
Jonathan Delarosa


Jeff Beckham
Jeff Beckham


Ronnie Rockel 212
Ronnie Rockel


Naumen Cho 212
Nameun Cho


Vojtech Koritensky 212
Vojtěch Koritenský


wheelchair bb


Toronto Pro bola prvá profesionálna súťaž v kulturistike žien v sezóne. Zvíťazila Američanka Kim Buck. Vo physique žien skončila prvá Eleonora Dobrinina za Kanady, vo fitness žien triumfovala Piia Pajunen z Fínska. Vo figure zvíťazila Portoričanka Jessica Reyes Padilla, v bikini Michelle Sylvia z USA.

V classic physique mužov skončil na prvom mieste Chris Bumstead z Kanady a vo physique mužov zvíťazil Američan Andre Ferguson.

Kim Buck
Kim Buck


Dobrinina
Eleonora Dobrinina


Piia Pajunen
Piia Pajunen


Jessica Reyes Padilla
Jessica Reyes Padilla


Michelle Sylvia
Michelle Sylvia


Chris Bumstead
Chris Bumstead


Andre Fergusson
Andre Ferguson


Výsledky

vysledy BB open

vysledky 212

Wheel

vysledky women bb

vysledky women physique

vysledky fitness

vysledky pro figure

vysledky bikini

vysledky cl physique

vysledky physique m