PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Na 3. kolo Slovenského pohára silných mužov do Varína

Tretie kolo Slovenského pohára silných mužov 2017 bude v sobotu 27. mája vo Varíne.

Varin strongman


Z dediny neďaleko Žiliny pochádza silná žena Majka Kubičková, ktorá spolu z niekdajším účastníkom Slovenského pohára Robom Kreanom už v minulom roku v spolupráci so Slovenskou asociáciou silných mužov pripravili preteky pre silákov a siláčky. Tento rok sa rozhodli zaradiť podujatie do kalendára Slovenského pohára a tak budú môcť diváci vzhliadnuť boj o body do konečnej tabuľky.

A na čo sa môžeme vo Varíne tešiť? Siláci budú dvíhať ťažkú, 115 kilogramovú nápravu, ťahať autobus, prevracať 300 kilogramovú pneumatiku na vzdialenosť, prenášať 300 kilogramový superyoke či prehadzovať 100 kilovú guľu. Uvidíme, kto si pripíše prvenstvo po víťazovi prvého kola v Prešove Marošovi Štefaňákovi a Tomášovi Pirosovi, ktorý triumfoval cez víkend v Kajali.

Okrem mužov sa vo Varíne predstavia aj silné ženy, či nováčikovia medzi mužmi aj ženami. Program sa začína o 8:00 ráno, Slovenský pohár, teda tretie kolo Allnutrition cup-u má naplánovaný štart na 14:00! Tešíme sa na Vás!

Varin 2016


Medzi hlavných partnerov „Varínskeho siláka“ patrí Java water, autoumyváreň RONDEL, DALU Vladimír Brtko masér, Jungle park Mojš, kvetinky od Tinky. O vecné ceny do Slovenského pohára sa postará spoločnosť ALLNUTRITION, ktorá na mieste bude ponúkať i ochutnávku svojich produktov! Diváci sa môžu tešiť aj na rôzne exhibičné vystúpenia, cirkus a veľa iného sprievodného programu! Mediálnym partnerom podujatia je aj časopis MUSCLE&FITNESS.