PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

B.F.C. Cup 2017

|foto: ZDENĚK DRYÁK

skfcrDiváky zaplněný velký sál kulturního domu Krystal v České Lípě uvítal v neděli 7. května na svém pódiu 112 účastníků pohárové soutěže B.F.C. Cup 2017. Pořadatel Března Fitness Club připravil hodnotné ceny pro závodníky v celkem 15 soutěžních kategoriích. Soutěže se zúčastnili i reprezentanti Slovenska a Rakouska. Rakušan Michael Horvath se stal absolutním vítězem v kulturistice.

Zajímavým momentem soutěže byl „rodinný“ souboj v kategorii kulturistiky mužů do 90 kg. Vladimír Semerád starší, držitel mnoha medailí z mistrovských i pohárových soutěží od poloviny 80. do poloviny 90. let, ještě tři dny před soutěží hájil barvy ČR na ME ve španělské Santa Susanně v kulturistice masters nad 55 let nad 75 kg. Zde obsadil třetí místo, za Vladimírem Semerádem mladším, druhým i mezi juniory nad 77 kg, při věkovém rozdílu 42 let!

Přinášíme fotografie finalistů:

bik do 164
Bikini fitness do 164 cm: 3. Barbora Maršálková, 2. Marina Mocanu, 1. Nikola Pavelková, 5. Martina Průšová, 4. Alena Víšková, 6. Josefína Ostřanská.


bik do 164
Nikola Pavelková


bik do168
Bikini fitness do 168 cm: 1. Barbora Viktorie Vaňková, 5. Jana Dutková, 2. Anna Mayer, 6. Zuzana Hajduková, 4. Ivana Halamová, 3. Barbora Lechnerová.


bik do 168
Barbora Viktorie Vaňková


bik nad 168
Bikini fitness nad 168 cm: 3. Tatjana Butić, 1. Kateřina Holmanová, 5. Tamara Humer, 6. Monika Luprichová, 4. Barbora Králová, 2. Martina Holúbková.


bik nad 168
Kateřina Holmanová - i absolutní vítězka v kategorii bikini.


body do 164
Kristýna Vojtíšková, vítězka bodyfitness do 164 cm i absolutní vítězka.


body nad 164
Veronika Brtníková, vítězka bodyfitness nad 164 cm.


phys do 178
Physique mužů do 178 cm: 1. Aleš Lamka, 5. Martin Pipek, 2. Martin Gabko, 3. David Vasilievič, 6. Christoph Forstinger, 4. Matěj Večerek.


phys do 178 5473
Aleš Lamka - i absolutní vítěz.


phys do 182
Physique mužů do 182 cm: 6. Petr Novotný, 4. Jan Halasz, 1. Ondřej Novák, 3. Tomáš Tichý, 2. Miroslav Kadlec, 5. Vít Oravec.


phys do 182
Ondřej Novák


phys nad 182
Physique mužů nad 182 cm: 2. Jiří Matoušek, 5. Jaroslav Krejčí, 4. Lukáš Kotera, 3. Tomáš Bašta, 6. Matěj Brož, 1. Petr Poc.


phys nad 182
Petr Poc


klas do 180
Klasická kulturistika do 180 cm: 4. Lukáš Helebrand, 2. Bohumil Ševc, 1. Martin Křivánek, 5. Lukáš Veselý, 2. Lukáš Slabý.


klas do 180
Martin Křivánek


klas nad 180
Klasická kulturistika nad 180 cm: 5. Jiří Vinš, 3. Karel Slavík, 2. Tomáš Bronerský, 6. Jiří Hrabák, 1. Martin Adámek, 4. David Bednár.


klas nad 180
Martin Adámek


jun do 77
Kulturistika juniorů do 77 kg: 4. Michal Trapl, 2. Vojtěch Baloun, 1. Lukáš Rejholec, 5. Lukáš Veselý, 3. Marek Vlasák.


jun do 77
Lukáš Rejholec


jun nad 77
Kulturistika juniorů nad 77 kg: 3. Lukáš Helebrand, 6. David Jeništa, 2. Vladimír Semerád ml., 4. Martin Adamus, 1. Jan Červenka, 5. Jiří Šmelhaus.


jun nad 77
Jan Červenka


kult do 80
Kulturistika mužů do 80 kg: 5. Vojtěch Baloun, 4. Lukáš Rejholec, 1. Michael Horvath, 2. Petr Fric, 3. Jan Červenka, 6. Zbyněk Hlaváček.


Michael Horvath
Michael Horvath - i absolutní vítěz v kulturistice


kult do 90
Kulturistika mužů do 90 kg: 2. Vladimír Semerád ml., 4. Ilyas Cidem, 3. Vladimír Semerád st., 1. Jan Křenek.


kult do 90
Jan Křenek


kult nad 90
Kulturistika mužů nad 90 kg: 6. Petr Richtár, 3. Jan Kittner, 1. Ondřej Sobotka, 2. Jiří Heřman, 5. Jiří Surý, 4. Michal Kičák.


kult nad 90
Ondřej Sobotka


kult abs 5115
Souboj o absolutního vítěze v kulturistice. 


rozhodci
Sbor rozhodčí


Semeradi
Vladimír Semerád ml. (vpředu) a Vladimír Semerád st.