PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

Finalisti súťaže FIT LEADER

 PR

Dňa 1. 5. boli zverejnené mená dlho očakávaných finalistov súťaže FIT LEADER, za ktorých môžete hlasovať až do 15. 5. 

FLEADER idividualny trener

Po 6 týždňoch hlasovania a podpory sa dočkali. Tí najlepší tréneri nominovaní v súťaži FIT LEADER sú už vo finále a jednou nohou sú vlastne víťazi. Vašimi hlasmi ste dostali do finále 9 najlepších trénerov a jedného finalistu v každej kategórii pridala odborná porota portálu CVIČTE.SK (organizátor súťaže) ako “divokú kartu”. Pozrite sa, kto sa dostal do finále v súťažných kategóriách:

FLEADER skupinovy

V hlavných súťažných kategóriách (individuálny a skupinový tréner) budú vyhlásení 3 víťazi (1.-3. miesto), ktorých vyberie do 15.5. odborná porota. Ďalší víťaz bude vybratý v hlasovaní verejnosti s celkovým najväčším počtov hlasov z verejného hlasovania.

 FLEADER foto

V súťažných kategóriách najlepšie video, foto a článok vyberie odborná porota 1 víťaza v každej kategórii, plus bude ocenený víťaz v hlasovaní verejnosti s celkovým najväčším počtov hlasov z verejného hlasovania.

 FLEADER video

Od 1.5. môžete hlasovať aj vy v každej kategórii za postupujúcich finalistov. Každý týždeň až do 15.5.2017 im viete vždy od pondelka udeliť 5 hlasov. Vďaka tomu ste to práve vy, kto vyberie víťazov v hlasovaní verejnosti a ešte aj zvýšite vašu šancu na výhru.

 FLEADER clanok

Spomedzi všetkých hlasujúcich budú vyžrebovaní víťazi, ktorí získajú atraktívne výhry od partnerov Súťaže.