PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Mistrovství Čech mužů a žen 2017

|foto: ZDENĚK DRYÁK

skfcrV nedeli 16. dubna Kutná Hořa Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2017. Pořadatel Golem´s Gym v Kutné Hoře připravil pro účastníky soutěže velkokapacitní sál kulturního domu Lorec. Jeho nabité hlediště sledovalo boje o postup na Mistrovství republiky, jich se zúčastnilo 174 závodníků v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů a v bodyfitness a bikini fitness žen. V kategorii kulturistiky do 82,5 kg se sešlo nevídaných 18 soutěžících; eliminace proběhla v bikiny fitness žen do 164 cm z celkem 21 závodnic.

 Přinášíme fotografie finalistů. Výsledky najdete ZDE.

kulturistika do 67,5 kg
Kulturistika do 67,5 kg (zleva): 2. Tiep Bui Duc, 4. Robert Redlich, 3. Adam Pivoňka, 1. Martin Křivánek.


do 67,5 kg

Martin Křivánek


do 75 kg

Kulturistika do 75 kg: 1. Miroslav Pražma, 3. Tomáš Lukáč, 6. Ondřej Pospíšil, 4. Dominik Šesták, 2. Martin Kišela, 5. Tomáš Koprla.


do 75 kg

Miroslav Pražma


do 82 kg

Kulturistika do 82,5 kg: 4. Jiří Benda, 2. Ladislav Mráz, 1. Aleš Trpišovský, 5. Tomáš Adámek, 3. Jakub Richter.


Aleš Trpišovský

Aleš Trpišovský


do 90 kg

Kulturistika do 90 kg: 4. Jan Doležálek, 2. Michal Dlouhý, 6. Josef Kašpar, 5. Ondřej Pešek, 1. Radim Kolář, 3. Zdeněk Zvolánek.


Radim Kolář

Radim Kolář


nad 90 kg

Kulturistika nad 90 kg: 3. Rudolf Bičánek, 5. Michal Kičák, 2. Ondřej Sobotka, 3. Rudolf Bičánek, 1. Jan Kittner, 4. Zdeněk Pražák.


Jan Kittner

Jan Kittner


klasika do 180 cm

Klasická kulturistika do 180 cm: 6. Kamil Vaněk, 3. Jan Šmíd, 2. David Jirkovský, 4. Bohumil Ševc, 5. Filip Novák, 1. Andrej Ondruš.


Andrej Ondruš.

Andrej Ondruš


klasika nad 180

Klasická kulturistika nad 180 cm: 5. Jiří Vinš, 2. Jiří Schäfer, 4. Vlastislav Kříž, 1. Jan Bláha, 6. Alexey Musatov, 4. Karel Slavík.


Jan Bláha

Jan Bláha (absolutní vítěz)


physique do 174 cm

Physique do 174 cm: 4. Lukáš Krása, 6. Alessandro De Martino, 5. Tomáš Lipovský, 1. Aleš Lamka, 2. Lukáš Červený, 3. Josef Šefl.


Aleš Lamka

Aleš Lamka (absolutní vítěz physique)


physique do 178 cm

Physique do 178 cm: 1. Marek Sviridov, 6, Richard Kaván, 5. Matěj Belička, 4. Tomáš Slavětínský, 2. Patrik Herčzík, 3. Radomír Šefr.


Marek Sviridov

Marek Sviridov


physique do 182 cm

Physique do 182 cm: 6. Panos Plangesis, 1. Martin Mikšíček, 2. Miroslav Kadlec, 5. Michael Špaček, 3. Ondřej Novák, 4. Jan Halasz.


Martin Mikšíček

Martin Mikšíček


physique nad 182 cm

Physique nad 182 cm: 1. Jan Vlček, 4. Jan Herynk, 5. David Veselý, 2. Jakub Konečný, 6. Jaromír Tykal, 3. Jan Hrázský.


Jan Vlček

Jan Vlček


bodyfitness do 164 cm

Bodyfitness do 164 cm: 4. Alexandra Ferešová, 5. Denisa Pilařová, 6. Andrea Jančíková, 1. Tatiana Naddennaia, 3. Marie Kulhánková, 2. Kristýna Vojtíšková.


Tatiana Naddennaia

Tatiana Naddennaia (absolutní vítězka)


bodyfitness nad 164 cm

Bodyfitness nad 164 cm: 3. Radka Dubenecká, 2. Vladimíra Žeravíková, 5. Anna Vaculíková, 6. Jitka Šipošová, 4. Ivana Buriánková, 1. Margaryta Říčařová.


Margaryta Říčařová

Margaryta Říčařová


bikini do 164 cm

Bikini do 164 cm: 1. Lucie Nováková, 5. Marie Kovaříková, 6. Jana Brašničková, 3. Lucia Černíková, 2. Veronika Svobodová, 4. Kateřina Blažčíková.


Lucie Nováková

Lucie Nováková


bikini do 168 cm

Bikini do 168 cm: 6. Ivana Halamová, 1. Michaela Šandorová, 2. Kateřina Poulíčková, 4. Lenka Živnůstková, 5. Jana Riedlová, 3. Radka Kameníčková


Michaela Šandorová

Michaela Šandorová


Kateřina Holmanová

Kateřina Holmanová, absolutní vítězka v bikini


Rozhodčí

Sbor rozhodčích