PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2017

|foto: ZDEŇEK DRYÁK

Pořadatel soutěže, Sportovní klub Zbýšov, v očekávání náporu diváků i závodníků zvolil větší prostory kulturního domu Cristal v Rosicích u Brna. V sobotu 15. dubna vystoupilo na jeho pódium celkem 141 závodníků a závodnic v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky a physique mužů, a v bodyfitness a bikiny fitness žen. Ti se před zcela zaplněným hledištěm utkali o postup na republikový šampionát v Lysé nad Labem.

skfcr

Přinášíme fotografie finalistů v jednotlivých kategoriích.

Kompletní výsledky a fotogalerie najdete ZDE. 

 

kult do 67,5 kg
Kulturistika do 67,5 kg (zleva): 2. Daniel Szafranek, 1. Ondřej Partyngl


Partyngl

Ondřej Partyngl


do 75 kg

Kulturistika do 75 kg: 5. Daniel Konečný, 6. Robin Grenar, 3. Petr Havlík, 2. Miloš Růžička, 4. Petr Šulc, 1. Lukáš Kelnar.


Kelnar

Lukáš Kelnar


kult do 82,5 kg

Kulturistika do 82,5 kg: 3. Radek Lysý, 5. Pavel Jurča, 2. Petr Michálek, 1. Daniel Švach, 4. Drahomír Holaň, 6. Martin Popelka.


do 82,5 kg

Daniel Švach


kulturistika do 90 kg

Kulturistika do 90 kg: 3. Michal Herman, 6. Bohuslav Krajíček, 2. Jan Křenek, 5. Tomáš Holan, 1. René Gorol, 4. Ondřej Štípek.


René Gorol

René Gorol


nad 90 kg

Kulturistika nad 90 kg: 6. Jakub Valášek, 4. Jiří Adam, 3. Jakub Caha, 1. Martin Komárek, 5. Tomáš Dvořáček, 2. Lukáš Motús.


nad 90 kg

Martin Komárek


klas. kulturistika do 180 cm

Klasická kulturistia do 180 cm: 6. David Jašek, 2. Tomáš Hlava, 3. Richard Bilik, 5. Petr Hrabal, 1. Tomáš Vykydal, 4. Martin Dostál.


Tomáš Vykydal

Tomáš Vykydal


klas. kulturistika nad 180 cm

Klasická kulturistika nad 180 cm: 6. Radek Holbus, 3. Karel Šnajdr, 1. Pavel Štůrala, 2. Jakub Šostý, 5. David Gebel, 4. Miroslav Dopirák.


Pavel Štůrala

Pavel Štůrala


phys do 174 cm

Physique do 174 cm: 4. Luboš Krbálek, 3. Rostislav Souček, 5. Daniel Gruber, 1. Svjatoslav Konyk, 6. Tomáš Bukovský, 2. Michal Václavík.


Konyk

Svjatoslav Konyk


physique do 178 cm

Physique do 178 cm: 3. Dušan Vopelka, 4. Lukáš Witosz, 5. Miroslav Zeman, 1. Jiří Novotný, 6. Martin Valach, 2. Adam Bartoš


J. Novotný

Jiří Novotný


physique do 182 cm

Physique do 182 cm: 1. Pavel Jurča, 6. Dominik Žemlička, 4. Jaroslav Vrzáček, 2. Petr Bílek, 5. Hynek Sklenský, 3. Libor Kratochvíl.


P. Jurča

Pavel Jurča


physique nad 182 cm

Physique nad 182 cm: 2. Richard Hulva, 4. Daniel Pavlíček, 6. Ondřej Lošák, 3. Tomáš Guzdek, 5. David Procházka, 1. Lukáš Mička.


Lukáš Mička

Lukáš Mička (celkovy vítěz physique mužů)


bikini do 164 cm

Bikini do 164 cm: 3. Adéla Uhrová, 1. Barbora Lukačíková, 2. Naďa Kellnerová, 6. Jitka Pokorná, 5. Andrea Navrátilová, 4. Silvie Sher.


Barbora Lukačíková

Barbora Lukačíková (celková vítězka kategorie bikini)


bikini do 168 cm

Bikini do 168 cm: 6. Kateřina Kostiková, 5. Iva Olšáková, 2. Gabriela Marková, 3. Marie Lišaníková, 1. Jana Jandeková, 4. Zuzana Hajduková.


Jana Jandeková

Jana Jandeková


bikini nad 168 cm

Bikiny nad 168 cm: 6. Denisa Ryndová, 2. Markéta Šuráňová, 5. Kateřina Davidová, 3. Renata Markowiczová, 4. Simona Horáková, 1. Denisa Snovická.


Denisa Snovická

Denisa Snovická


bodyfitness do 164 cm

Bodyfitness do 164 cm: 1. Michaela Kohutová, 3. Michaela Kotorová, 2. Maria Hudec.


Michaela Kohutová

Michaela Kohutová (celková vítězka bodyfitness)


bodyfitness nad 164 cm

Bodyfitness nad 164 cm: 3. Kristýna Onderková, 4. Veronika Olejárová, 5. Lenka Růžičková, 2. Eliška Smejkalová, 6. Kateřina Brachtlová, 1. Ida Tvarůžková.


Ida Tvarůžková

Ida Tvarůžková


Sbor

Sbor rozhodčích