PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

M-ČR mužů, žen, párů a masters 2017

|foto: ALEŠ BEDLÍK

skfcrNa výstavišti v Lysé nad Labem se 22. – 23. dubna konalo Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2017. Soutěž byla rozdělena do dvou soutěžních dnů. V sobotu byli na programu soutěže mužů ve třinácti kulturistických kategorií, včetně kategorie vozíčkářů, která byla obsazena dvěma borci. V neděli dostali prostor kategorie physique žen, bodyfitness žen, bikini fitness žen a physique mužů. 

Přinášíme fotografie medailistů v jednotlivých kategoriích.

Výsledky najdete ZDE (sobota) a ZDE (neděle). 

 

 SOBOTA

Kulturistika muzu do 67,5 kg a
Kulturistika mužů do 67,5kg (zleva): 2. Křivánek, 1. Lukáč, 3. Tiep.


Kulturistika muzu do 67,5 kg Tomás Lukác

Tomáš Lukáč


Kulturistika muzu do 75 kg

Kulturistika mužů do 75kg: 2. Pražma, 1. Michálek, 3. Kelnar.


Kulturistika muzu do 75 kg Petr Michálek

Petr Michálek


Kulturistika muzu do 82,5 kg

Kulturistika mužů do 82,5 kg: 2. Mráz, 1. Trpišovský, 3. Richter.


Kulturistika muzu do 852,5 kg Ales Trpisovsky

Aleš Trpišovský (absolutní vítěz kulturistických kategorií)


Kulturistika muzu do 90 kg

Kulturistika mužů do 90 kg: 2. Štípek, 1. Křenek, 3. Kolář.


Kulturistika muzu do 90 kg

Jan Křenek


Kulturistika muzu nad 90 kg

Kulturistika mužů nad 90 kg: 2. Caha, 1. Komárek, 3. Motús.


Kulturistika muzu nad 90 kg

Martin Komárek


Kulturistika vozičkaru

Kulturistika vozíčkářů: 1. Petr Klíma, 2. Petr Lindák.


Kulturistika muzu masters 40 49 let

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let: 2. Michálek, 1. Forman, 3. Krajíček.


Kulturistika muzu masters 40 49 let Pave Forman

Pavel Forman


Kulturistika muzu masters 50 59 let

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let: 2. Chládek, 1. Kičák, 3. Němec.


Kulturistika muzu masters 50 59 let vitez Michal Kicak

Michal Kičák


Kulturistika muzu masters 60 64 let

Kulturistika mužů masters 60 - 64 let: 2. Vanďurka, 1. Semerád, 3. Dvořák.


Kulturistika muzu masters 60 64 let Vladimir Semerad

Vladimír Semerád


Kulturistika muzu masters nad 65 let

Kulturistika mužů masters nad 65 let: 2. Štěpánek, 1. Bodlák, 3. Kokeš.


Kulturistika muzu masters nad 65 let vitez Milan Bodlak

Milan Bodlák


Klasická kulturistika do 180 cm

Klasická kulturistika do 180 cm: 2. Hlava, 1. Vykydal, 3. Jirkovský.


Klasicka kulturistika do 180 cm

Tomáš Vykydal


Klasická kulturistika nad 180 cm

Klasická kulturistika nad 180 cm: 2. Dopirák, 1. Bláha, 3. Šostý.


Klasická kulturistika nad 180 cm Jan Blaha

Jan Bláha (absolutní vítěz v klasické kulturistice)


Klasicka kulturistika

Klasická kulturistika masters: 2. Schäfer, 1. Dopirák, 3. Ševc.


Klasicka kulturistika masters vitez Miroslav Dopirak

Miroslav Dopirák


NEDĚLE

Bikiny fitness do 164 cm

 Bikini fitness do 164 cm (zľava): 2. Lukačíková, 1. Svobodová, 3. Nováková.


Bikiny fitness do 164 cm
Veronika Svobodová


Bikiny fitness do 168 cm
Bikini do 168 cm: 2. Poulíčková, 1. Jandeková, 3. Šandorová.


Bikiny fitness do 168 cm Jana Jandekova
Jana Jandeková (absolutní vítězka)


Bikiny fitness nad 168 cm
Bikini fitness nad 168 cm: 2. Pobudová, 1. Holmanová, 3. Snovická.


Bikiny fitness nad 168 cm Katerina Holmanova
Kateřina Holmanová


Bikiny fitness masters
Bikini masters 2. Halamová, 1. Kroščáková, 3. Tichá.


Bikiny fitness masters Sona Kroscakova
Soňa Kroščáková.


Bodyfitness do 164 cm
Bodyfitness do 164 cm: 2. Krausová, 1. Kohutová, 3. Naddennaia.


Bodyfitness do 164 cm Gabriela Kohutova
Michaela Kohutová (absolutní vítězka)


Bodyfitness nad 164 cm
Bodyfitness nad 164 cm: 2. Tvarůžková. 1. Říčařová, 3. Vaculíková.


Bodyfitness nad 164 cm Margaryta Rycarova
Margaryta Říčařová


Bodyfitness masters
Bodyfitness masters: 2. Vojtíšková, 1. Krausová, 3.  Žeravíková.


Bodyfitness masters arleta krausova
Arleta Krausová


Physique zen
Physique ženy: 2. Renzová, 1. Poživilová, 3. Dvořáková.


Physique zen lucie Pozivilova
Lucie Poživilová


Physiqu do 174 cm
Physique mužů do 174 cm: 2. Bukovský, 1. Lamka, 3. Souček


Physique do 174 cm Aleš Lamka

Aleš Lamka


Physique do 178 cm

Physique mužů do 178 cm: 2. Sviridov, 1. Herčzík, 3. Slavětínský.


Physoque do 178 cm Patrik Herczik

Patrik Herčzík (absolutní vítěz)


Physique m. do 182 cm

Physique mužů do 182 cm: 2. Jurča, 1. Bílek, 3. Kratochvíl


Physique muzu do 182 cm Petr Bílek

Petr Bílek


Physique nad 182 cm

Physique mužů nad 182 cm: 2. Herynk, 1. Vlček, 3. Mička.


Physique nad 182 cm Jan Vlček

Jan Vlček


Physique masters

Physique mužů masters: 2. Vrána, 1. Špaček.


Rozhodčí a realizační tím soutěže 
Zbor rozhodčích a realizační tím soutěže.