PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Trénuj s Fitrádiom!

PR

FitradioPoznanie vlastných limitov a ich neustále posúvanie — to je podstata akéhokoľvek športu. Fitradio.sk je prvé rádio na Slovensku vytvorené priamo preň. Jeho hlavná myšlienka je umožniť človeku podať najvyšší možný športový výkon a tým svoje limity denno-denne posúvať.

Team Fitrádia je zložený zo športovcov, ktorí vedia, že hudba človeku poskytuje nielen estetický zážitok, ale taktiež ňou dokáže svoj výkon pozitívne alebo negatívne stimulovať. S každým ďalším tréningom by ste mali byť lepší, silnejší a rýchlejší. Podnetom k tomu môže byť aj hudobný výber Fitrádia.

Či už je vašou vášňou kulturistika, crossfit, MMA alebo len hľadáte vhodnú hudbu na beh a strečing, žiadny problém, Fitrádio.sk sa orientuje na viacero športov, poslucháč má možnosť výberu z niekoľkých dostupných streamov, čo mu umožňuj regulovať intenzitu a charakter celého svojho tréningu.Fitradio

Motivácia, výbušnosť, intenzita či energia, toto je len pár charakteristík správnej tréningovej hudby. Nech sú vaše požiadavky akékoľvek, playlist Fitrádia je vytvorený tak, aby v danom momente vášho tréningu, na svete neexistovalo iné. Nič, okrem vás a vášho výkonu.

Posúvať svoje fyzické limity je podstatná vec, avšak nemenej dôležité je priamoúmerne obohacovať aj svoje mentálne schopnosti. Práve preto je súčasťou webu aj blog plný informácií, noviniek a rád zo sveta športu, stravy a doplnkov výživy.

Fitradio

V súčasnosti je Fitrádio okrem webovej stránky dostupné na Facebooku, Instagrame alebo ako aplikácia na App Store či Google Play, kde v krátkom čase dosiahla vysokú pozíciu v rámci voľne dostupných aplikácií.

Fitrádio.sk, výkon je na vás, s tým ostatným, vám pomôžeme my!