PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Pozvánka na strongman seminár do Trenčína

|text: PAVOL GUGA

Slovenská asociácia silných mužov pripravuje i v roku 2017 seminár o špecifikách strongman športu. Bude sa konať v dňoch 10. až 12. februára 2017 (od piatku do nedele) v areáli Športhotela Ostrov v Trenčíne-Zamarovciach (www.hotelostrov.sk).

Strongman seminar


Tak ako po minulé roky, i tentoraz bude seminár slúžiť najmä na prezentáciu nových poznatkov z oblasti regenerácie, výživy a suplementácie, ale predovšetkým poctivých tréningových postupov a metód pre silákov či siláčky. Všetci, čo majú záujem o účasť, nech sa hlásia prostredníctvom e-mailovej adresy: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Seminár je určený tak výkonnostným športovcom a športovkyniam z tohto populárneho silového odvetvia, ako i začiatočníkom a fanúšikom. Prítomní budú skúsení pretekári, ktorí formou moderovaného semináru poodhalia vlastné tréningy. Odborné prednášky z metodiky tréningu má pripravené i fyzioterapeut a skúsený tréner Ing. Ľubomír Jánošík.

Informácie o osobnostiach semináru i o programe sa postupne objavia na web i facebooku.

Každý účastník semináru, ktorý bude mať záujem, získa certifikát Tréner-inštruktor vo fitness centre so zameraním na silový tréning. Certifikát je v hodnote 33 € (plná cena je 89 €, rozdiel hradí SASIM a V.A.J.A.K., ktorá certifikát vydáva a je partnerom semináru).

Tí, ktorí absolvovali seminár v minulých rokoch a chcú sa zúčastniť i na tohtoročnom seminári, za certifikát platiť nemusia. V ponuke bude možnosť rozšírenia certifikátu o certifikát Odborný poradca pre výživu. Ten je v hodnote 20 € (jeho plná cena je 45 €, tak ako pri vyššie zmienenom, i v tomto prípade rozdiel hradí SASIM a partner semináru V.A.J.A.K).

Certifikáty nie sú povinné pre každého účastníka, len pre tých, ktorí o ne majú záujem.

Tak, ako po minulé roky, sa seminár koná v Športhoteli Ostrov v Trenčíne-Zamarovciach. Cena ubytovania nebude podľa aktuálneho cenníka na stránke www.hotelostrov.sk, ale bude upravená na 12 € na osobu/noc + 3 € raňajky/os. Zvyšnú sumu z poplatku za ubytovanie hradí asociácia.

Výkonný výbor SASIM pripravil v piatok 10. 2. o 20.00 pre všetkých účastníkov semináru uvítaciu spoločnú večeru. Strava počas ostatných dní bude formou jednotných menu a hradí si ju každý účastník sám. Pre záujemcov o certifikát je povinná účasť na všetkých troch dňoch.

Prihlášky s menom, priezviskom, telefónnym číslom a – v prípade záujmu o certifikátu – aj s dátumom narodenia a adresou zasielajte na:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.